Wpis z mikrobloga

#telefony

Jakiś maniak poleciałby jakiś sensowny telefon do 4000 PLN? Lub doradzić na co zwrócić sensowna uwagę? Kompletnie się nie znam i nie śledzę tematu telefonów. Mój aktualny telefon to Huawei mate 10 pro, jest już trochę wyeksploatowany
  • 34
@h4rdkn0x: Realne 9 Pro+.

Ewentualnie szukaj Huawei P30 Pro w doskonałym stanie z drugiej ręki.

Kilka miesięcy temu zamieniłem właśnie Mate 10 Pro na P30 Pro 8/256 na gwarancji producenta do kwietnia przyszłego roku za około 1500 PLNów i lepiej nie mogłem trafić.
@h4rdkn0x: przy takim budżecie masz naprawdę w czym wybierać, trzymając się już nawet tego OnePlusa, wersję 9 masz za ok. 2100, a jak będziesz porównywać parametry z innymi flagowcami to szybko stwierdzisz, że nie masz pojęcia za co się płaci te chore pieniądze (poza marką i marketingiem) jak bierzesz najświeższy model dopiero co wypuszczony, skoro praktycznie to samo wypuszczone 6-12 miesięcy wcześniej jest o połowę tańsze. Ja posiadam już swojego 3go
@h4rdkn0x: jak zależy Ci na szybkości działania, kompaktowych rozmiarach (mowa o grubości) i jakości wykonania, to bierz jakiegoś Oneplusa. Jak tylko na szybkości, to patrz na procek w chińczyku i dobierz sobie według koloru (jakieś Realme czy Xiaomi). Jak chcesz mieć dobry aparat i jakieś ekstra funkcje, to zostaje iPhone, Samsungi.
Komentarz usunięty przez autora wpisu


@MercedesBenizPolska: co tam, biedaków znowu na iphona nie stać i sie podniecają xiaomi/samsungami? xD

@h4rdkn0x: jak chcesz jakieś gówno to śmiało bierz "iphona wśród androidów" a jak chcesz porządny telefon to bierz iPhona 13 pro max xD
@h4rdkn0x: również bym się skłaniał wokół jakiegoś flagowca Samsunga. Często są na nie różne promocje, zwroty, dodatki, polecam pepper.pl.
Latając po różnych firmach, półkach cenowych, zacząłem doceniać ich software, dopieszczenie szczegółów. Nawet z najlepsym chińczykiem - Xiaomi (jedyna chińska firma w którą warto isc wg mnie), wciąż miałem jakieś kompromisy.
Najnowszy procesor, ale optymalizacja nie ta, słabsze anteny, porządne aparaty, ale ich software leżał bez Jacków w postaci google camow.

To