Wpis z mikrobloga

Kurvvva mirecKi.
Ostatnio coraz więcej jest tego na tik toku, filmików, które maja miliony wyświetleń, a pokazują jak ktoś #!$%@? w 5 minut 10 wielkich kawałków ciasta albo inne rzeczy w ogromnych ilościach. Słychać dźwięki ciamkania, przełykania, siorbamia i te ich twarze są jakieś takie tępe i odczłowieczone, gdy tak kompulsywnie pakują sobie jedzenie do gęb.

Wyglądają jak jakieś zwierzęta, i to na dodatek cierpiące.

Dodam więcej, te łaski na 95% wyrzygują te jedzenie po zakończeniu nagrywania. Trochę wiem na ten temat i poznałam wiele osób z zaburzeniami odżywiania.

Nie wiem czemu to jest promowane -obrzydliwe do patrzenia i słuchania + świadomość ze to chora osoba.

Może Wy mi wyjaśnicie o co kaman ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Moseva - Kurvvva mirecKi.
Ostatnio coraz więcej jest tego na tik toku, filmików, któr...
  • 60
@Moseva

które maja miliony wyświetleń


Czyli dzisiaj jesteś Mosevom zazdrosnom? ( ͡ ͜ʖ ͡)
To jest stary trend gdzie ludzie oglądają jak inni ludzie jedzą różne rzeczy na streamie. Ale nie martw się, it get worse...

Są kanały z filmami po kilka milionów wyświetleń gdzie wyciska się pryazcze, wycina cysty i narośle, usuwa paznokcie, czyści uszy z wosku itp.

Dla każdego coś miłego ( ͡º ͜
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Moseva: tiktok to rak odcinek 2137
Nie rozumiem jak można z tego korzystać. Chińskie gówno specjalnie promujące zle wzorce w społeczeństwach zachodu
Wiecie co na chińskim tiktok znajdziecie? Treści edukacyjne...
@Moseva: Jest to mukbang. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze i to chyba oczywiste. Ludzie jedzą na filmach i najczęściej siorpią, głośno mielą. Inni to oglądają z wielu powodów np. chęć zjedzenia posiłku z kimś (trend pochodzi z Azji), zjawisko ASMR, pomoc w diecie (oglądanie jak inni jedzą, by samemu poczuć się sytym). Czy to się twórca opłaca? Wielu tak. Przykładowo znana laska od mukbanga Boki wyliczono,