Wpis z mikrobloga

  • 884
Ostatnio pisałam, że moja mama zmarła na glejaka
Dziękuję za wszystkie wiadomości jakie od Was dostałam.
Chciałam się podzielić z Wami pewnym screenem z wiadomością, którą dostałam od mamy zaraz po operacji. Lubię do niej wracać. Wtedy jeszcze myślałam, że wszystko może się ułożyć.
#glejak
ulkaaa - Ostatnio pisałam, że moja mama zmarła na glejaka
Dziękuję za wszystkie wiado...

źródło: comment_1665784841BEqQrcGGKlB67DRtDYuAax.jpg

Pobierz
  • 77
@ulkaaa: przy stracie bardzo bliskiej mi osoby usłyszałem sformułowanie „daj bliskim odejść”, dobrze jest pamiętać o zmarłych ale również trzeba pamiętać ze trxeba zyc i iść dalej, tak żeby ci ludzie których nam brakuje byli z nas dumni, trzymaj się mirabelko, dużo sił życzę
@ulkaaa: przykro mi mówić ale jeśli chodzi o glejaka to jesteśmy tam gdzie 100 lat temu w leczeniu. Żeby przedłużyć życie trzeba usunąć minimum 98% glejaka. Inaczej nic z tego. Jelsi chodzi o szybkości nawrotu to wynosi ok 1% dziennie. Po 3 miesiącach jest to ok 90% że powróci. Po usunięciu ponad 98% przedłużamy życie o ok 6msc. Niestety wciąż glejak to wyrok....
@vectraB HEHE NO BO WIECIE, PRZEKRĘCAĆ SIĘ, ZNACZY UMIERAĆ, ALE BEKA! PRZECIEŻ SAMA TAK NAPISAŁA!

Idź typie, ani to zabawne ani nie zabłysnąłeś


@Wolfers: ja #!$%@? przeczytaj cały wpis jeszcze raz

to są jego mile wspomnienia ze z jego mama wszystko jest ok a nie jakieś heheszki z przekręcania sie