Wpis z mikrobloga

@Anonim5: Jeżeli nie popełniłeś przestępstwa seksualnego przeciwko nieletnim, ani nie byłeś w więzieniu fizycznie to nie masz się czym przejmować, bo masz zatarcie skazania w pół roku do roku i normalnie dostajesz zaświadczenie o niekaralności.
@Anonim5: idź z niekaranym ziomkiem do sądu, złóż papiery o zaświadczenie. Sprawdzasz w biuletynie informacji publicznej skąd urzędy biorą tusze, do pieczątek, prawdopodobnie trodat. Bierzesz dwa podania, kupujesz 3 znaczki. Kopiujesz kilka kolorów pieczatek (drukarka laserowa ustawiona na 100% pokrycia + odpowiedni żel z allegro + maszynka do robienia tipsów jako najtańsza lampa UV.
Przybijasz sobie swoje pieczątki, takie jak ma niekarany koleś (jest kilka od różnych pracowników w różnych kolorach
@Anonim5: proste jak #!$%@?, do tego masz podkładkę że byłeś. Mi kiedyś dali przez przypadek niekaranego mimo że się jeszcze pewien #!$%@? nie zatarł bo się pomylili, stąd ten pomysł. No i stąd że byłem kiedyś właścicielem drukarni i umiem logicznie myśleć. Jak masz ochotę ciężko i uczciwie zarabiać na chleb (czym tak naprawdę jest praca na tirach) to sobie podrób ten papier, tylko nie kradnij. Uczciwość się sama obroni. Sąd
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: nie doradzam mu żeby się dokształcił w wyłudzaniu Vatu tylko żeby pokonał systemową przeszkodę blokującą dojście do uczciwej pracy. W Polsce się niszczy ludziom firmy bez powodu a tu człowiek chce #!$%@?ć na ciężarówce, ale nie może. W tym kraju nie polepszysz sobie bytu nie waląc w #!$%@? z systemem który Cię dyma na każdym kroku. Nie każę mu do tej ciężarówki załadować palety z zielskiem i zamienić hajs na
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: A tak na poważnie to bez zaświadczenia będą chcieli albo na śmieciarkę, albo na budowę, na wywrotkę z materiałami, z tym że czas wzrostu zatrudnienia w budowlance się kończy. Nie jestem idiotą tylko realistą. A od idiotów to sobie możesz wyzywać ludzi którzy nie mają pudełka na zegarki wartości większej niż Twoje auto i mieszkanie xD
@trx87: nie muszę popełniać przestępstw, chciałem chłopu podpowiedzieć że uczciwość się sama obroni jeśli będzie celem nadrzędnym. Ma zamiar pracować - niech pracuje. Głupio by było żeby papier odbierał człowiekowi jakieś możliwości. Ale lubicie być dymani przez kapitana państwo żeby wam wydawał pozwolenia na pracę, przemieszczanie się czy noszenie szmat na ryju. Żal mi was, niewolnicy.