Wpis z mikrobloga

wieśniakom zachciało bronić się z 40 domów, może mniej.


@PoldPL: według bardziej dokumentalnego filmu, niż to netflixowe dziadostwo to przerwanie wału w Łanach miało zatopić pół gminy Czernica, a nie tylko Łany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PoldPL: jakoś nie do końca zrozumiałeś czy co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu masz cytat ze strony Gminy Czernica, a niżej wkleję ci mapę tej gminy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teren obszaru jest dość płaski, a wysokości nad poziomem morza wahają się w granicach 120 – 130 m npm.


Myślisz, że woda zatrzymałaby się w Łanach, bo w serialu tak powiedzieli?
Ogau - @PoldPL: jakoś nie do końca zrozumiałeś czy co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu masz cytat z...

źródło: comment_1665822816UJnjFbyvdti05fMq6mdm3m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Ogau Właśnie wszystko. Nie chodzi o jedną miejscowość tylko o całość, że ciemnogród był i jest nadal na wsiach. Pokazali też nieudolność policji. Dzisiaj oddział prewencji przejechał by jak czołg po tych wsiurach.
  • Odpowiedz
Dzisiaj oddział prewencji przejechał by jak czołg po tych wsiurach.


@PoldPL: tak, dzisiaj oddział prewencji zabiłby ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inaczej byś Seba śpiewał, jakbyś był tym wieśniakiem i kilka dni wcześniej zobaczył obrazki z Kłodzka w połączeniu z wypowiedzią premiera, że nie dostaniesz ani złotówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ogau o czyli jak myślałem wyszło na jaw, że jesteś jednym z tych wsiurów. Ludzie rodowici z Wrocławia są wam mega wdzięczni w tym ja hahahaha. Idź jutro do kościoła o deszcz się pomodlić.
  • Odpowiedz
@PoldPL: oj Seba, idź już do monopola, bo cię puszcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie, nie mieszkałem nawet blisko tych wsi. Po prostu mam IQ większe od psa i potrafię spojrzeć na sprawę z obu stron ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz