Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: Nie wiesz jak to się robi na emigracji. Znajdź jakiegoś frajera, najlepiej takiego który dopiero co przyjechał. Zacznij udawać jego przyjaciela, naopowiadaj mu jak to się fajnie i lekko pracuje na mrożonkach, a nie to co on ma na magazynie. Po jakimś tygodniu czy dwóch zaproponuj, że się z nim zamienisz jeśli tylko koordynator się zgodzi. A jak kordynator się nie zgodzi to odpal mu jakąś flaszkę czy coś
  • Odpowiedz
Jak robisz przez agencję pracy to pogadaj z koordynatorem może Ci coś innego znajdzie.


@Nigdynieumierajsam: Nie. W pierwszej firmie wrócił typo z urlopu i przenieśli mnie na fabrykę, z której po 2 dniach przeniesiono mnie na chłodnie, pytając o inne prace usłyszałem że takowych nie ma bo wszystko inne pozajmowane XD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SaintWykopek: przecież w zwykłym magazynie masz dużo lepszej stawki i jeszcze dodatki XDDD Ile ci wychodzi tygodniowo do ręki po odcięciu ubezpieczenia i baraku?
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Sweet Zombie Jesus, co to za kołchoz? XD

Przecież to na jakimś lajtowym magazynie z ubraniami zarobisz więcej za tydzień. A jeszcze za tą chatę zdzierają jak za zboże. Zmieniaj robotę póki ci życie i zdrowie miłe - na mroźni to powinieneś wyciągać z palcem w dupie 500 po odjęciu kosztów XD
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Czyli wychodzi, że jestestes w stanie odkładać jakieś 4k miesięcznie? W sumie nie tak źle. Nie próbowałeś na własną jakieś normalnej roboty poszukać?
  • Odpowiedz