Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy uważacie, że 33-letnia dziewica ma jeszcze szansę kogoś znaleźć? Szczerze, ja nie mam już nadziei.

Jako, że sama uważam siebie za dziwadło i mam niskie poczucie wartości, to udałam się do psychologa i potem do seksuologa. Tak po prostu żeby wiedzieć co ze mną jest nie tak i czy można jeszcze coś z tym zrobić.
U Pani psycholog to tak średnio mi się podobało... Jedyna jej rada to założyć sobie tindera i będzie dobrze. Ogólnie nie stwierdziła żadnych zaburzeń czy osobowości czy innych, tylko nieśmiałość i tę niską wartość ale to po seksie powinno przejść. Pytałam o tego tindera, bo Ona też ma i mówiła żeby spróbować, co mi szkodzi itp... Sama ma 3 lata, tu ugryzłam się w język bo chciałam coś powiedzieć, że długo szuka ale odpuściłam temat. Finalnie tinder założyłam 3 miesiące temu, mam 60 par ale nikt nie pisze więc słabo. Daję polubienia często, ale pary nie wpadają. Myślę, że z racji wieku, za stara bo większość mężczyzn ma ustawione do 29 lub 25 lat.
U seksuologa było lepiej, chociaż bardziej się wstydziłam. Facet ok, konkretny i nie owijał w bawełnę. Od razu powiedział, że mogę mieć ciężko kogoś znaleźć, kto nie będzie się bał i uważał mnie za osobę zaburzoną. No nie każdy mnie zaakceptuje w tym sensie. Jakieś tam rady były i tak to wygląda.

Teraz pytanie co Wy radzicie, czy zostawić tak jak jest i może ktoś się trafi? Czy znaleźć kogoś do pomocy z tym seksem? Wtedy myślę, że może ktoś by mnie zaakceptował nawet jeśli bym mało umiała, ale już nie dziewica to by obciachu nie było.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63480587c32774479140b833
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jestem młodszy, ale jak dla mnie to jest to w porzadku. Myśle ze żaden facet jak się trafi nie będzie protestować z tego tytułu.. a życie różne scenariusze pisze…
Fakt ze średnia to teraz z 18 lat, wcale nie oznacza ze jesteś gorsza, a skoro nikt nie stwierdził ze jesteś dziwna, to znaczy ze masz pecha i nikogo jeszcze nie spotkałaś, przy kim byś się odblokowała
  • Odpowiedz
CzarnyKról: Marzenie być pierwszy dla takiej osoby i wszystko pokazać. Młodzi traktują cnotę jako bagaż i praktycznie potem zapominają o tych pierwszych razach albo #!$%@?. A uczyć taka dojrzała kobietę, ja np. lubię starsze a gowniary mi się nie podobają. Ja bym wolał taka dziewice bo sam miałem 2 partnerki w wieku 30 lat i żadnych przygód bo jestem raczej demiseksualny i wrażliwy, żeby się ruchac z obcymi. Jak nie gruba
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: >Dzięki, ale to nie jest wszystko takie proste.

Właśnie,że jest tylko masz problem z uwierzeniem w to.

Nie ma czym się szczycić, jestem dziwna, wiem.


Tu nie chodzi o "szczycenie się" tylko o to,że musisz mieć szacunek do samej siebie.

Jesteś dla nich dziwna to jesteś,nie zmienisz tego ot tak a próba "skamlania u stóp" obcych ludzi o traktowanie cię jak człowieka jest nie tylko upokarzająca ale i
  • Odpowiedz