Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy uważacie, że 33-letnia dziewica ma jeszcze szansę kogoś znaleźć? Szczerze, ja nie mam już nadziei.

Jako, że sama uważam siebie za dziwadło i mam niskie poczucie wartości, to udałam się do psychologa i potem do seksuologa. Tak po prostu żeby wiedzieć co ze mną jest nie tak i czy można jeszcze coś z tym zrobić.
U Pani psycholog to tak średnio mi się podobało... Jedyna jej rada to założyć sobie tindera i będzie dobrze. Ogólnie nie stwierdziła żadnych zaburzeń czy osobowości czy innych, tylko nieśmiałość i tę niską wartość ale to po seksie powinno przejść. Pytałam o tego tindera, bo Ona też ma i mówiła żeby spróbować, co mi szkodzi itp... Sama ma 3 lata, tu ugryzłam się w język bo chciałam coś powiedzieć, że długo szuka ale odpuściłam temat. Finalnie tinder założyłam 3 miesiące temu, mam 60 par ale nikt nie pisze więc słabo. Daję polubienia często, ale pary nie wpadają. Myślę, że z racji wieku, za stara bo większość mężczyzn ma ustawione do 29 lub 25 lat.
U seksuologa było lepiej, chociaż bardziej się wstydziłam. Facet ok, konkretny i nie owijał w bawełnę. Od razu powiedział, że mogę mieć ciężko kogoś znaleźć, kto nie będzie się bał i uważał mnie za osobę zaburzoną. No nie każdy mnie zaakceptuje w tym sensie. Jakieś tam rady były i tak to wygląda.

Teraz pytanie co Wy radzicie, czy zostawić tak jak jest i może ktoś się trafi? Czy znaleźć kogoś do pomocy z tym seksem? Wtedy myślę, że może ktoś by mnie zaakceptował nawet jeśli bym mało umiała, ale już nie dziewica to by obciachu nie było.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63480587c32774479140b833
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: Z jakichś powodów nie znalazłaś nikogo, z kim byś chciała/mogła to zrobić. Sam fakt dziewictwa/prawictwa w tym wieku mnie jakoś nie razi, ale te powody mogą już ewentualnie zastanawiać ;)
No i chyba najbardziej bym uznał za nienormalne chęć rozdziewiczenia na siłę, "żeby nie było obciachu". W końcu "Twoje ciało, Twoja sprawa", więc co komu do tego.
PolnyNomad: Niezla "psycholog" z tinderem i bez odrobiny rzetelności zawodowej.

Pytanie nie o seks ani związki tylko ogólnie o Twoje relacje z ludźmi.

Pierwsze pytanie czemu nie masz znajomych, kolegów.
Bo nie masz, nie oszukasz nas.

Seks jest konserwacja jakiejś relacji między ludźmi (krótszej lub dłuższej)

I Ty chcesz powiedzieć że psycholog pod superwizja Ci pozwolil olac temat relacji i od razu przejść do seksu?

1/10
---

Zaakceptował: karmelkowa
GrubyZiomek: hahahahahaha psycholog kazał założyć tindera :D idź do psychiatry to może Ci podradzi założyć konto na zbiorniku? xD przecież tam będziesz miała seks i Ci przejdzie nieśmiałość :D
czemu admini akceptują takie bajty a moje wyznanie co napisałem na poważnie to nie przechodzi? :/ właśnie przez tego typu bajty których się roi :D
---

Zaakceptował: karmelkowa
1a6e1 9r33n: Kobieto osobiście jestem 35 letnim prawiczkiem. I co z tego ? Do cholery owszem - mam depresję,jestem gruby,jestem nieudacznikiem,jestem kłębkiem nerwów. Ale z powodu tego ostatniego to gdyby mi ktokolwiek mówił jak mam żyć to ten ktoś by został zignorowany,albo po prostu dałbym w pysk i tyle.Tak,utrata kontroli,ale jak bym nie wytrzymał to bym przywalił i niech się dzieje co chce.

A pieprzyć te "oczekiwania społeczne". Powtórzę: pieprzyć to.
AnonimoweMirkoWyznania - 1a6e1 9r33n: Kobieto osobiście jestem 35 letnim prawiczkiem....

źródło: comment_1665689089z6tTLNrx55eYVV7mnJ1TCd.jpg

Pobierz
1a6e1 9r33n: Po zastanowieniu odpiszę jeszcze raz,bo pod koniec pojechałem nieco wulgarnie - olej to i nie dostosowuj się do wymagań NPCowskiego społeczeństwa. Znajdziesz to znajdziesz, a jak miałabyś żyć z kimś kto miałby od ciebie wymagać "zachowywania się tak jak inne kobiety" (które właściwie ?) niż ty przez resztę życia - to co to by było za życie ? Koszmar nie życie kobieto.

Powtórzę też jeszcze raz innymi słowami -
@AnonimoweMirkoWyznania: 33 to jeszcze nie taka stara. Dziewica w tym wieku to mega rzadkość, i faktycznie trąci to trochę czymś dziwnym ale czy odpychającym? Nie sądzę. Być dla kogoś kimś pierwszym to mega wyróżnienie.
Tinder, Badoo itp. to kiepski wybór. Jeśli nie masz tam pary to raczej facet musi zapłacić aby móc napisać. A że większość nie płaci bo jest biedna lub nie ma gwarancji że ktoś odpisze i coś z
NiepełnosprawnaProgramistka: Nawet nie wiesz ile jest prawiczków w podobnym wieku.
Albo gości po jednym związku gdzie pożycie seksualne leżało.. czy takich co w ciągu 35 lat życia to ile razy uprawiali seks mogą zliczyć na palcach u jednej ręki.

Nie rozumiem w ogóle od ludzi takiej analizy, że ktoś będzie podejrzewał, że z drugą osobą coś nie tak.. nie mam pojęcia skąd to ludzie biorą, takie przypominanie łatek. To czy ktoś
OP: @thewickerman88: Tutaj są podobni do mnie, dlatego napisałam. Może liczyłam na zrozumienie...
@Przypadkowy: Nie zapytałam, bo w ostatniej chwili przyszło mi do głowy, że może ta Pani związku tam nie szuka. Dzięki :)
@analboss: Taka średnia raczej, gruba nie jestem jak coś. Czy nienormalna? Nie wiem, specjaliści tego nie potwierdzili... Może wykop się lepiej zna :P
@WPoszukiwaniuStraconegoRigczu: Po prostu żeby mieć za sobą, bo miłości i
WybuchowyWarchlak: > Skupiłyśmy się na temacie seksu, bo jest wypadkową nieśmiałości i niskiego poczucia wartości.

@AnonimoweMirkoWyznania: no ok i czemu porzucilas temat?

Musisz tylko zbudowac smialosc i poczucie wlasnej wartosci.

Sa na to roznorakie metody. Do psychologicznych nalezy rozszrzeanie strefy komfortu (vs niesmialosc), a ws poczucia wlasnej wartosci praca z przekonaniami na wlasny temat.

To sa bardzo skuteczne metody.
Rozwiazanie typu zalozenie konta na zbiorniku i seks z byle kim