Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mircy z obszaru #logistyka . Na jaki hajs na rynku można liczyć obecnie jako specjalista ds. Logistyki? Albo ile zarabiacie? Wiem że pojęcie specjalista ds. Logistyki jest dość pojemne ale zastanawiam się jak wypadają moje zarobki na tle innych bo nie jestem w stanie określić czy to dużo czy mało. U mnie w duzej firmie jako specjalista z kilkuletnim doświadczeniem można zarobić 6,5k netto. #zarobki #praca #pensja #korpo #korposwiat #pracbaza

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6347f513c32774479140b68e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 11
@Jestem_tu_nowy: dobra #!$%@? z tymi anonimowymi w sumie xD firma produkcyjna. Wpadają zamówienia do TMSa, konsoliduje to w przesyłki, wybieram przewoźników, monitoruje i nadzoruje transport, żeby wszystko się załadowało i było dostarczone w określonym czasie
@FalafelNaWynos: jakie to firmy w wwa płacą 10-12 na rękę za bycie specjalista? Z chęcią tam zaaplikuje. Mam kilkuletnie doświadczenie i jeszcze pół roku temu jak aplikowałem i wolałem 10k brutto to byłem odsyłany z kwitkiem i to w firmach co są znane na całym świecie
@FalafelNaWynos: dzięki, it nie jestem, ale właśnie w logistyce i tak fajne pieniądze są, tylko myślałem, że i tak dobrze mi płacą, ale jak widać da się lepiej, także pewnie z czasem nie będzie sentymentów jak się uda wykręcić kilka tysięcy wypłaty więcej