Wpis z mikrobloga

Przeglądanie TikToka to moje guilty pleasure. Wiem, że to rak, który zatruwa mózg, ale dzięki temu jestem na bieżąco z tym, co siedzi w głowach dzisiejszych młodych kobiet i ogólnie całego pokolenia gen z.

Żebyście nie musieli cierpieć jak ja - po instalacji tego syfu - napiszę wam tutaj, co mają w głowach. Wystarczy już, że ja przechodzę przez te tortury.

Otóż - w głowach 90 proc. młodych kobiet nie ma nic. Jest tam tylko pustka.

Cieszę się, że mogłem pomóc. Życzę wszystkim udanego czwartku.

#tinder #zwiazki #pieklomezczyzn #pieklokobiet #blackpill #redpill #bekaztwitterowychjulek
Tywin_Lannister - Przeglądanie TikToka to moje guilty pleasure. Wiem, że to rak, któr...

źródło: comment_1665663486pch7SIVR8tYlEjePkZfU4j.jpg

Pobierz
  • 32
dzięki temu jestem na bieżąco z tym, co siedzi w głowach dzisiejszych młodych kobiet i ogólnie całego pokolenia gen z.


@Tywin_Lannister: Uwagi trzydziestoletniego boomera przeglądającego tiktoki jako wyrocznia na temat młodego pokolenia XD Niczym podchmielony wujek Staszek na imieninach, mówiący o tym jak to kurła kiedyś to było
Cesc - > dzięki temu jestem na bieżąco z tym, co siedzi w głowach dzisiejszych młodyc...

źródło: comment_1665669869qPcjvsDQjg7qdbae1qQjE8.jpg

Pobierz
@Tywin_Lannister przeglądanie wpisów Mirków to zaś mój guilty pleasure.

Wiem, że to rak ale jestem na bieżąco jeśli chodzi o ogolną głupotę ludzi.
Niby XXI wiek, niby ludzie mają świadomość co to jest bańka informacyjna, niby wiedzą jak działają algorytmy i to, że jak będziesz oglądać dane treści to algorytm będzie Ci ich wynajdywać więcej ale oni i tak znajdą sposób żeby znowu wzmocnić swoje własne stanowisko w danej sprawie, bez cienia
uwagi trzydziestoletniego boomera


@Cesc: może i jestem z rocznika 96 - więc bliżej śmieciarki niż dalej - ale przejrzałem twój profil i kisnę troszkę, bo sam wspominasz rządy Tuska w boomerskim stylu, jak dziadek Czesiu, który mówi na wigilii „kurłaaa za Gierka to było i każdy miał robotę”, a #!$%@? się do mnie xD
Tywin_Lannister - > uwagi trzydziestoletniego boomera

@Cesc: może i jestem z rocznik...

źródło: comment_1665675330FyNMnql31T1bM1obGZFjB0.jpg

Pobierz
@Tywin_Lannister: jak jesteś 96, to jeszcze kilka lat temu byłeś w tym samym miejscu, gdzie dziś są gen zety. I powinieneś jeszcze pamiętać, jak się narzekało na młodzież urodzoną w latach 90.

I tak, te reformy tuska to jedne z najbardziej (o ile nie najbardziej) promęskie ustawy wprowadzone w tym kraju. Tymczasem pis, który tak ochoczo bronisz na wykopie, wprowadził dyskryminujący wiek emerytalny i już myśli nad wprowadzeniem obowiązkowej zetki. Po
@Tywin_Lannister: ty właśnie brzmisz jak typ co bierze memy o Królewcu i pasty o diecie czokoszokowej na serio xD zupełnie jak nieraz w TV robią te boomerskie reporterze o szkalowaniu papieża i byciu palladynem w Tibii itd tak jak to @cesc napisal
@Cesc: Przecież zgadzam się, że te reformy Tuska to był dla mężczyzn czysty rigcz i coś, co należało zrobić od dawna. Wiek emerytalny powinien być z kolei identyczny dla obu płci. Szkoda jedynie, że tamten Tusk już nie istnieje i popadł woke-cuckoldstwo z tym, co oferuje obecnie - po powrocie z UE.

Niepotrzebnie też tworzysz tego chochoła, zarzucając mi, że gdyby, gdyby, gdyby coś tam, to będę usprawiedliwiał przywrócenie obowiązkowej służby
@Tywin_Lannister: Problem polega na tym, że te typiary myślą, ze są zabawne i robią comedy gold tymi tiktokami. Tylko tak samo przeciętna młoda laska po wejsciu na wykop czy inny content nie dla niej mogłaby uznać, ze co do ch... i w głowach 90% mężczyzn jest pustka. xd Więc nie wiem, czy takie myślenie ma sens.