Wpis z mikrobloga

@ddonewry927: albo szukanie wymówki żeby się nie zjawić. Na takich imprezach może się wydać kto z kim, co i gdzie przed końcem programu a o Moni i Mikołaju akurat to już kilkanascie razy czytałem że coś tam
@ddonewry927: bierz poprawkę że na Monię właśnie wylała się fala hejtu z jakim nigdy w życiu się nie spotkała, a nawet emisji odcinka jeszcze nie było. Nawet jakby była zdrowa to nie każdy byłby w stanie się dobrze bawić widząc tysiące komentarzy wyzywającej ją patoli od najgorszych, a w skrajnych przypadkach życzeń śmierci czy pogróżek w prywatnych wiadomościach (nie będę rozwijał tematu ale wielu byłych już uczestników HP miało z tym
@yolllx33: Monikę bronię bo jest wartościową super dziewczyną, a Hani nie musiałem bronić - pomimo tego nie atakowałem Hanki, a wyraziłem nawet szacunek do bardzo wysoko rozwiniętego instynktu samozachowczego, który z punktu widzenia gry jaką jest HP szanuję Hanię jako gracza, dlatego też jej nie atakowałęm pomimo tego że miała bardzo wiele zagrywek, które wymagały ostrego komentarza.
Tutaj jest właśnie ta różnica - Monika nic złego nie zrobiła i wylały się