Wpis z mikrobloga

To ty #!$%@? nie wiesz czy jest maraton czy półmaraton


@Mekeke2: rzeczywiście, fachowa wiedza przydatna przy ocenie zjawiska paraliżującego ruch w mieście XDDDD

sukcesywnie jak ostatni uczestnik przebiega dane
  • Odpowiedz
Nie znasz tematu, ale 'nie pozwole aby w moim miescie inni biegali!'


@Mekeke2: niezły chochoł XD

Bieganie = blokada ulic. Przecież inaczej się nie da, więc jestem przeciwko temu, by ludzie biegali w mieście XDD

IKS KURŁA DE
  • Odpowiedz
@Wolfman91: rok temu z podobnym maruderem dyskutowalem. Argumentowal, ze w niedziele akurat ktos chcialby do szpitala jechac i nie bedzie mogl przejechac przez miasto xD.
Mowie ci serio. Idz z transparentem i zrob cos w tym temacie. Na szczescie wiekszosc ludzi nie widzi nic w zlego w organizacji polmaratonu i maratonu 2x w roku.
Jedynie istnieje garska marud takich jak ty dla ktorych wszystko jest "be".
Szkoda na takich ludzi jak ty strzępić ryja. Zobaczysz, w niedzielę o 16:00 bedziesz dalej życ, a karawana leci dalej
Idz na spacer wtedy i ochlon jak ci bieg masowy
  • Odpowiedz
Na szczescie wiekszosc ludzi nie widzi nic w zlego w organizacji polmaratonu i maratonu 2x w roku.


@Mekeke2: a pytał ich ktoś o zdanie, że stawiasz tak kontrowersyjne tezy?

Nie słyszałem żeby było jakieś referendum na ten temat. Oj nie było, ale chłopski rozum mówi, że "większości ludzi to nie
  • Odpowiedz
Nie słyszałem żeby było jakieś referendum na ten temat. Oj nie było, ale chłopski rozum mówi, że "większości ludzi to nie przeszkadza".


@Wolfman91: nie widzę jakoś w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Krakowie demonstracji i nawolan w Internecie aby zablokować maraton/połmaraton, wyrazic sprzeciw bądź stać z transparentem "idzcie za miasto". Ty widziales?
Ja tylko widze na wykopie kilkunastu takich jak ty.

szkoda czasu na zamordystów którzy chcą mówić ludziom jak
  • Odpowiedz
nie widzę jakoś w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Krakowie demonstracji i nawolan w Internecie aby zablokować maraton/połmaraton,


@Mekeke2: nie widzisz także demonstracji przeciwko polityce pro inflacyjnej i innych zjawiskach niekorzystnych dla ludzi, co nie oznacza, że ludzie nie są im przeciwni. Większość zwyczajnie ma swoje życie i jest zagoniona - nie ma czasu na aktywizm, demonstrowanie niezadowolenia czy bieganie.

Dlatego pytałem o referendum, bo to metoda najbardziej pomocna w ocenie nastrojów i opinii
  • Odpowiedz
Mają biegać na Błoniach, które mają 4km w obwodzie? 6 tysięcy uczestników?


@Mekeke2: Niech biegają pojedynczo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak na poważnie, mieszkańcy takiego gówna nie chcą, i mają absolutne prawo się #!$%@?ć, że z ich podatków dofinansowuje się rzeczy, które tylko im szkodzą. Między innymi przez takie idiotyczne pomysły wyniosłem się z Krakowa, i moje podatki już na szczęście nie idą na to.
  • Odpowiedz
Ehh, mam nadzieję, że po trzydziestce nie stanę się narzekajacym na wszystko boomerem


@konsul543: po trzydziestce będziesz miał najprawdopodobniej tyle obowiązków, że tego typu biegi będą i ciebie wkurzać.
  • Odpowiedz
@Wolfman91: więcej optymizmu. Tak się składa, ze w niedzielę w Poznaniu jest maraton, jestem po trzydziestce, mam małe dziecko i idziemy wspólnie kibicować na trasę( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bez transparentów: "idzcie za miasto!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konsul543: "No tak, niech nic się nie dzieje w tym mieście najlepiej, bo autka muszą jeździć" to tak samo jak biegacze muszą biegać i to po jezdni. Jezdnia jest po to by po niej jeździć a chodnik jest po to by biegacze mogli biegać. Proste? Proste. Ps w dodatku potrzebuje się dostać w niedzielę do pracy by ktoś mógł wozić ludzi po tej jezdni na której też jeżdżą autka.
  • Odpowiedz