Wpis z mikrobloga

Używałem jeszcze Windowsa 98, ale wychowałem się na XP. Instalowałem jednak kolejne wydania i nigdy na nie nie narzekałem, bo działały. Nawet Vista, choć ograniczyła funkcjonalność mojej zajebistej karty dźwiękowej, generalnie działała. Windows 7 był spoko, #gimbynieznajo, ale kolejne też działały. Aż do teraz.

WINDOWS 11 – JAKIE TO JEST G---O!!! (°°

#windows #komputery #zalesie
Hangry - Używałem jeszcze Windowsa 98, ale wychowałem się na XP. Instalowałem jednak ...

źródło: comment_1665640941NDNh76AaBIT3IIyOEBhxCb.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hangry: Ja zaczynałem jeszcze od 95. Windows 7 moim zdaniem był piękny i bardzo miły w użytkowaniu. 11 mam wrażenie, że jest zrobiony pod pokolenie dzieci smartfonów i tabletów... Po 30 latach rozwoju nie mogę sobie paska zadań ustawić na lewej lub prawej krawędzi ekranu. W 95 można było konfigurować pierdyliony detali. W 11 po kliknięciu w start nie mogę nie mieć "polecanych" albo "ostatnio używanych". Ciekawe czy w Windows
  • Odpowiedz
@Hangry: to miałeś chyba więcej cierpliwości jak byłeś młodszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) za każdym j-----m razem przy przesiadce człowiek się w-----a bo musi się od nowa przestawiać gdzie są poszczególne opcje. Zwłaszcza jak zmienia coś np po 10 czy nawet 20 latach :)
  • Odpowiedz