Wpis z mikrobloga

Używałem jeszcze Windowsa 98, ale wychowałem się na XP. Instalowałem jednak kolejne wydania i nigdy na nie nie narzekałem, bo działały. Nawet Vista, choć ograniczyła funkcjonalność mojej zajebistej karty dźwiękowej, generalnie działała. Windows 7 był spoko, #gimbynieznajo, ale kolejne też działały. Aż do teraz.

WINDOWS 11 – JAKIE TO JEST GÓWNO!!! (°°

#windows #komputery #zalesie
Hangry - Używałem jeszcze Windowsa 98, ale wychowałem się na XP. Instalowałem jednak ...

źródło: comment_1665640941NDNh76AaBIT3IIyOEBhxCb.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 163
@Hangry: A Microsoft mógł dotrzymać zapowiedzi i zostać już przy Windows 10 jako ostatnim wydaniu, aktualizowanym w modelu ciągłym...

No ale chyba model subskrypcyjny nie wypalił tak, jak planowali...

Tak nawiasem - Win10 też na początku miał sporo problemów, ale teraz jest naprawdę spoko systemem...
  • Odpowiedz
@RobinSchudl: Ale mnie właśnie nie interesuje, co mówią inni. Mnie Vista ogólnie działała i na nią nie narzekałem, choć inni wieszali na niej psy. Windows 11 mi się tak już #!$%@?ł, że nie mogę wpisywać tekstu np. w narzędzie wyszukiwania, ale mogę sobie np. napisać to tutaj, skopiować i tam wkleić. (°°
  • Odpowiedz
Tak nawiasem - Win10 też na początku miał sporo problemów


@Mr--A-Veed: Nie przypominam sobie. Poza tym, że interfejs mi się #!$%@?ł i ograniczył funkcjonalność, to już dwukrotnie musiałem szukać przyczyn mocnego wykorzystania procesora, a w konsekwencji grzania się i wycia laptopa.
  • Odpowiedz
WINDOWS 11 – JAKIE TO JEST GÓWNO!!!


@Hangry: a coś więcej? win 8 był guwnem tylko i wyłącznie przez upośledzone menu, ale 8.1 sobie chwaliłem, win10 jest świetny, a z win11 korzystam od premiery i na początku było dziwnie, ale obecnie nie narzekam. Ludzie nie lubią zmian, pamiętam jak wypok zmienili na ten obecny, łomatkoboska jaki to był lament :D Dziś pewnie nikt by nie chciał wrócić do tego co było
  • Odpowiedz
a coś więcej?


@Soczi: Działa jak by był zawirusowany jakimś wykopowym wirusem. Weź sobie ponaciskaj "ulubiony" pod tym wpisem. Mniej więcej tak (nie)działa mój Windows, ale dodatkowo dwa razy musiałem już szukać przyczyny głośnej pracy wentylatorów. Ostatnio powodował ją proces od aktualizacji.
  • Odpowiedz
@Mr--A-Veed: MS nigdy oficjalnie nigdzie czegoś takiego nie oświadczył, że 10 będzie ostatnia. Z tego co pamiętam jeden z dev-ów to powiedział, ale w innym kontekście.
  • Odpowiedz
@Hangry: wyłącz i włącz indexowanie, u mnie naprawiło problem. Swoją drogą starczy usunąć 2 ostatnie znaki i wpisać drugi raz i wyszuka xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Hangry: wydajnościowo 11 na moim PC wymiata, względem 10 i uważam że to krok w dobrą stronę. Rozwiązała też problem wsparcia 32gb ramu (na 10 autentycznie windows potrafił odcinać mi 2 kości z niewiadomej przyczyny). Jedyne co mnie niemiłosiernie #!$%@? w 11 to kilka idiotycznych decyzji UX'owych. Największa głupota z nich to zrobienie dwóch rodzajów menu po kliknięciu prawym przyciskiem myszy, gdzie w pierwszym są same rzeczy, które się robi skrótami
  • Odpowiedz
@Hangry: przy update z 8.1 -> 10 taki system nie chodził tak dobrze jak czysta instalacja 10, więc bezpiecznie jest założyć, że dość podobnie może być z 11.
  • Odpowiedz
@Hangry: Wiesz, na premierę Windows XP był zabugowanym gównem, dopiero SP3 doprowadził to do ładu. Windows 10 na premierę też był gównem, ale po paru latach łatania doprowadzili ten system do bardzo solidnego poziomu. I tak samo będzie z Windowsem 11, musisz poczekać aż Microsoft skończy beta testy na konsumentach i to doszlifuje i potem nie będziesz miał większego problemu z przesiadką. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tak nawiasem - Win10 też na początku miał sporo problemów


@Mr--A-Veed: Nie przypominam sobie. Poza tym, że interfejs mi się #!$%@?ł i ograniczył funkcjonalność, to już dwukrotnie musiałem szukać przyczyn mocnego wykorzystania procesora, a w konsekwencji grzania się i wycia laptopa.

@Hangry: dokładnie tak samo gadali jak weszła 10 i wiele osób wolało zostać przy 7 xD
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: Wiesz, ja siedziałem na Win7 dopóki nie kupiłem dysku SSD bo po prostu nie chciałem robić formatu/mieszać przy obecnej instalce, potem już zrobiłem czystą instalkę Win10 i tak siedzę na niej do dziś, a na starym dysku nadal jest stara instalka Win7 której nigdy nie bootuję. xD
  • Odpowiedz