Wpis z mikrobloga

i to jest mój dylemat wyborczy, czy głosować na złodziejów z pisu, czy na po, które ma po swojej stronie gazetę sr@jącą na własny kraj


@blogger: AI stwierdza, że murzyni to lenie i nieroby i lepiej ich nie zatrudniać - sama prawda, sztuczna inteligencja taka super!
AI stwierdza, że Polacy to złodzieje - hurr durr wyborcza sra na nasz kraj!

@zjadlbym_kebaba: ten artykuł można znaleźć w 5 sekund, jest o
@memifazi:

_ Ruska mentalność. W Rosji jak ktoś pokazuje coś złego to automatycznie jest wrogiem który chce skompromitować swój kraj. Nigdy nie jest to myślenie typu o faktycznie, można by to poprawić. Zawsze jest to myślenie typu - o kurde, ch*j nas atakuje.

Zasadniczo przyznałbym ci rację, gdyby nie to:

Gdybys nie zrozumiał tego tekstu to chodzi w nim o ankietę jaka prowadziła wyborcza wśród swoich czytelników. _

To pytanie jest
@blogger: jesteś prawdziwą kwintesencją bezmyślnego leminga, który ma jakieś uprzedzenia i nienawiść ukierunkowana na pewne aspekty, umotywowane niezbyt logicznymi pobudkami. Nie przeczyta artykułu, kompletnie nie wie o czym on jest. Zobaczy tylko tytuł, którego nie rozumie ale poczuwa się nim obrażony. Nie wie i rozpowszechnia bzdury. Najgorszy sort obywatela.

Ps. widziałem masę artykułów w GW atakujących obecna opozycję, widziałem dziennikarzy TVN zadających niezbyt wygodne pytania politykom platformy. Z kolei nigdy nie
Ruska mentalność. W Rosji jak ktoś pokazuje coś złego to automatycznie jest wrogiem który chce skompromitować swój kraj.


@memifazi: ogólnie mentalność dzikich krajów, taka plemienna miłość własna, "naszyzm".
Turek który choć wspomni o ludobójstwie ormian zostanie dosłownie skopany i zapluty przez innych turków. Chińczyk który choć wspomina Tybet czy Ujgurów na 99% musi być z Hongkongu i musiał dorastać w lewackiej kulturze zachodu. W chińskiej rdzennej kulturze jakakolwiek krytyka własnej nacji
@mmenelica: o kurna następny, kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam tak? czyli jak mi się nie podoba tytuł artykułu i piszę że jest anytpolski - bo jest, to już z automatu jestem po drugiej stronie barykady i jestem najgorszym wrogiem tak?
@hashus: No widzisz, nawet sztuczna inteligencja dostrzega to, że przez lata drenowania Polski i robienia nas w konia zarowno przez zachod jak i wschod, obywatele Polscy nie posiadaja zdolnosci kupienia sobie dobrego samochodu, a tacy np. Niemcy robiac deale z ruskimi przez lata żyli sobie w wygodzie i buduja sobie u nas korporacje bo my bedziemy robic za 1/5 ich stawki godzinowej.