Wpis z mikrobloga

Miurki,

Jaką polecacie apkę do nagrywania rozmów telefonicznych na Androida (konkretnie 10, Samsung A50)?

Próbowałem ACR od NLL Apps oraz Cube i żaden nie działa :( Grzebałem oczywiście w ustawieniach i jedyne co mi się udało to nagrać dźwięk z mikrofonu telefonu z zainstalowaną apką.

#android #telefony #samsung
  • 12
@mailtalk: A to legalne? Czasami osoba do której dzwonisz nie musi wyrazić zgody na nagrywanie? Czy tam poinformować jej o nagrywaniu?
Jeśli tak to wpierw bym tym się zajął a dopiero szukaniem aplikacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mailtalk: A to legalne? Czasami osoba do której dzwonisz nie musi wyrazić zgody na nagrywanie? Czy tam poinformować jej o nagrywaniu?


@iquiet: Mnie ciekawi jedna rzecz, często dzwoniąc otrzymujemy informację z automatu że rozmowa będzie nagrywana itd. itp. A co jeśli w tym samym czasie stosując tą samą dozę szacunku jak i oni do rozmówcy też poinformuję (automat) że będę nagrywał?
@iquiet: @Dibhala: @yhbgrobdoivbvwamsv: Legalność tego to mam akurat w nosie. Z resztą właśnie czytam, że w postępowaniu cywilnym taki dowód nie przejdzie ale w postępowaniu karnym już tak.

Piszą, że z powodów prawnych wyłączają tę możliwość. Idiotyczne wytłumaczenie, równie dobrze mogliby zablokować aparat bo ktoś może nim sąsiadki w bieliźnie nagrywać.

Piszą, żeby poszukać w Galaxy Store albo Amazon Appstore.
Idiotyczne wytłumaczenie,


@mailtalk: dla ciebie może i idiotyczne
dla producentów oprogramowania i sprzętu prawo obowiązujace w danym kraju nie jest warte twoich drobnych za telefon, żeby płacić milionowe kary łamiąc je z premedytacją