Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie to akurat paliwo mogłoby być nawet po 15 zł. W miastach są takie korki że przydałoby się trochę przetrzebić gruzy. Samochody zawsze były dla najbogatszych a ostatnio ta równowaga została zachwiana, stąd przejechanie 10km trwa godzinę i nie ma gdzie zaparkować. Mam nadzieję że niedługo też zrobią zakaz dla gruzów starszych niż 10 lat.

#samochody #inflacja #motoryzacja #warszawa
  • 14
@director: ale wiesz, że nie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Ogólnie zgadzam się z @Viado, po polskich drogach jeździ tyle gruzów, że szok, a grażyna i janusz uważają posiadanie samochodu za normalne, samochód to rzecz luksusowa, nie każdego musi być na to stać, a przepisy powinny uniemożliwiać jazdę po drogach gruzami za 2k
@Viado: Jak dla mnie to w każdym mieście powinno być metro i ogromne parkingi. Dojeżdżasz sobie samochodem, parkujesz, włazisz w metro i jesteś w 30 minut na drugim końcu miasta. Tak się żyje w cywilizowanych krajach. I nigdy u nas tak nie będzie, dopóki komunikacja miejska nie będzie na zadowalającym poziomie.
@not_me: w Paryżu mają 14 linii metra, a korki takie, że ja #!$%@?ę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Raz do metra nie wszedłem nawet, ale tam od #!$%@? ludzi jest. No ale metro czy pociąg to jednak ich jakoś ratuje.