Wpis z mikrobloga

Możecie wyzywać od onuc, ale oglądając filmiki z p. Zelenskim jak przechadza się po ulicach Kijowa coś mi nie grało ze swiatlem i poszukałem na necie jakichś info. Kurde, byłby lekki smród gdyby się okazało, że przez większość czasu człowiek kreowany na bohatera narodowego siedzi sobie gdzieś w bezpiecznym miejscu podczas gdy jego ludzie umierają na froncie. Oczywiście nie neguje tego, że Ukraińcy walczą w słusznej sprawie i należy pomagać jak tylko możemy, ale czy moglibyście pomóc mi zweryfikować to co ten gość mówi na filmiku? #ukraina #rosja # wojna
GlupiTepyJuhc - Możecie wyzywać od onuc, ale oglądając filmiki z p. Zelenskim jak prz...
  • 116
  • Odpowiedz
@Gumaa: możesz mieć rację, że własnie dlatego jest taka reakcja na moje pytanie, ale no #!$%@? xd szanuje za podejmowanie jakiejkolwiek dyskusji, bo to było celem mojego pytania, czy to green screen czy #!$%@?, a nie to kto jest #!$%@? i agresorem, bo wiadomo, że Putin
  • Odpowiedz
typowy wykop jest typowy. Gość zastanawia się czy tak może być, czy nie, a oni cisną go od onuc x-D Te same osoby rok temu wrzucali mema z gąbką i pisali jak to #!$%@? w polsce z Ukraińcami którzy zabierają nam pracę i jaka to beka, że mamy na pana miejsce dwóch Ukraińców.


@drippinsauce: Nie ci sami tylko ruskie trollownie, z ktorymi Biauek sobie nie radzil
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@GlupiTepyJuhc: Czy op zadał normalne pytanie? Kurde bo byłby lekki smród onuc gdyby się okazało że nie. Bo jeśli nie to ja uważam że jest onucą, która uprawia ruską propagandę, albo jest pożytecznym idiotom.

  • Odpowiedz
@CzopWsza: Jak zwykle chłop zadał pytanie tylko czy ktoś może to zweryfikować i obalić tą historie że Zelenskiego nie ma w Kijowie i najbardziej plusowany znowu wpis to wyzywanie od onuc. Typowy wykop jest typowy.
  • Odpowiedz
możesz mieć rację, że własnie dlatego jest taka reakcja na moje pytanie, ale no #!$%@? xd szanuje za podejmowanie jakiejkolwiek dyskusji, bo to było celem mojego pytania, czy to green screen czy #!$%@?, a nie to kto jest #!$%@? i agresorem, bo wiadomo, że Putin


@GlupiTepyJuhc: taki mamy klimat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie bardzo da się obecnie prowadzić taką polemikę, bo po prostu może to
  • Odpowiedz
@GlupiTepyJuhc: Gościu Ci ludzie są tak odklejeni że to szok. Goście wszędzie widzą onuce jak coś nie pokrywa się stuprocentowo z ich narracją.

Zadałeś zwykłe pytanie i żeby ktoś obalił ten filmik, a chłopy od razu zamiast normalnie pogadać w stylu "Nie masz racji bo *tutaj dowód*" to pierwsze co to nazywają cie ruskim śmieciem i onucą XD

Ostatnio wdałem się w rozmowę z dwoma typami którzy nazywali mnie onucą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@GlupiTepyJuhc: przecież on siedzi wśród Wężowych Lordów z Proxima Centauri xd bądźmy poważni. Wężowi Lordowie z Proxima Centauri są w sojuszu z USA, Rosjanie mają sztamę z Jeźdźcami mongolskich robaków śmierci, ale oni są w konflikcie z Kretoludzmi. Więc Jeździ #!$%@? Kreto ludzi. A w oceanach czają się Kraboludzie, którzy nie opowiedzieli się po z żadnej stronie.
  • Odpowiedz
  • 0
@drippinsauce 100% racja! Wizyty zagranicznych polityków też są na green screenie. 100% potwierdzone info od szwagra wujka pradziadka pracującego w Waszyngtonie!
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?. Jak dopalasz plan światłem sztucznym to łatwo doprowadzić do sytuacji, że się ono nie zgadza z tłem.

Jak chcesz wykryć Greena to się sprawdza działanie despila na krawędziach.
  • Odpowiedz
@GlupiTepyJuhc Dwa dni temu miałem to samo. Dziwnie wyglądał dla mnie filmik Załeńskiego. Wyraziłem tylko swoje wątpliwości, a ludzi od razu mi pisali ile dostaje za te posty. Zero dyskusji, od razu jestem ruska onuca. #!$%@?, że wpłacałem na zrzutki dla Ukraińców. Ręce #!$%@? opadają...
  • Odpowiedz
@GlupiTepyJuhc: Z jednej strony propagandowo tak, z drugiej glupio to by bylo jakby mu sie rakieta na skalp #!$%@?ła wiec na dwoje babka wróżyła, jak dla mnie logicznym byloby nagrywanie takich filmow na green screenie, jeden blad, informacja gdzie sie znajduje i ruscy odpalaja w to miejsce glowice, i o ile nie #!$%@? im ta bomba w silosie zardzewialym jak ich magazynki, to jest szansa ze nie spadnie jeszcze w
  • Odpowiedz
@Mck_98: Tak? To powiedz jakie tezy ja napisałem teraz na profil jak wejdziesz mój? Czy napisałem coś co krytykuje Ukrainę? Czy napisałem coś pozytywnego o russkich? I zobacz jakie komentarze dostałem od chłopów XD I tak jest pod każdym postem takie wyzywanie. Już wyzywano mnie od śmieci i odpadów bo śmiałem napisać że chłopy wyzywają od onuc każdego kto powie że jakiś news ze strony Ukrainy może być fejkiem
  • Odpowiedz
@GlupiTepyJuhc: ostatnia aktywność 3 miesiące temu, a teraz chamska, onucowska wzmianka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zabrałeś konto jakiemuś dobremu Mireczkowi, ale miejmy nadzieję wezwą Cię do maszynki do mięsa eee to znaczy na front bronić rasijiii!
  • Odpowiedz
@GlupiTepyJuhc: Powiem tak, wróciłem z pracy, planuję odpocząć, nawet mam piwerko i w sumie nie wiem po co sie tu udzielam. Nawet jak uzywaja green screena to nie wiem co to zmienia poza tym ze jak beda chcieli to mu wkleja za plecami Putina przyklejajacego ladunki wybuchowe pod skrzydlami tupolewa [*]. To tak jak z plaska ziemia, jakby sie okazalo ze jednak jest plaska to #!$%@? to zmienia, poza tym
  • Odpowiedz