Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Lardor: Dla niektórych samochód to TYLKO dupowoz z punktu A do B i to jest OK imo.

Niektórych nie stać i nigdy nie będzie na fajne auto nawet gdyby chcieli.

Sam w życiu nie kupię suva (powinny być zdelegalizowane) i mam takie podejście jak ty. Dlatego na początku 2023 chce się przesiąść do Alfuni Guli Veloce ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
  • 1
@Lardor czyli jazda komunikacja jest dla ciebie przyjemniejsza niż jazda nowym samochodem z salonu?? Powiedz mi gdzie ty żyjesz ze taka świetna ta komunikacja, bo napewno nie w PL.
  • Odpowiedz
@Mac02: prowadze autobusy to tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°) mamy takie nietypowe 777 jedyny autobus na cala polske. Ostatnio też prowadziłem wodorowca być może jako najmłodszy kierowca w Polsce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kobiaszu: Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby kupić Dacie. 73k ? Podejrzewam że skrzynia w moim 20 letnim gruzie pożyje dłużej niż ta xD

@Emnesti: no nie wiem, nie wiem. Podejrzewam, za skrzynia w tej dacii pożyje dłużej niż w bmw czy mercedesie lub audi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dbcoop: Nie wiem co się ludzie #!$%@? na Suvy xd Sam mam Kombi ale w przyszłości wezmę Suva. Miałem okazję jeździć różnymi i naprawdę wygodne fajne auta :D No i nowe Suvy wyglądają spoko
  • Odpowiedz
@smokingcat: jak kogoś stać na nowe to nie kupuje najtańszego badziewia, w którym musi mu "wybaczać" wszystko, że słaby, że brzydki, że nie ma żadnych opcji wygody. Jak kupuje najtańsze, z którego ciężko być zadowolonym, byle nowe, to nadal kupuje chyba głównie po to, żeby powiedzieć, że nowe
  • Odpowiedz
Opel astra sedan z fabryki w Tychach+ fabryczne LPG i średnie wyposażenie= 67tys 4 lata temu, ostatnio jak żona oddawała na serwis to przejechała się ta nową astrą bo jej się podobała, przyniosła wycenę do domu- 140tys, za opla Astre xD i chyba koło 180 za hybrydę xD
  • Odpowiedz
@Mavos: a ja mieszkam na wsi i widzę takich pełno po budowach. każdy sobie kupuje co chce, a takie gadanie, że za taką samą kasę może mieć co innego nikogo nie obchodzi za bardzo no chyba, że na poważnie pyta o opinie przy zakupie.
  • Odpowiedz