Wpis z mikrobloga

Wiem, że może to jest głupie pytanie, ale czy są jakieś perfumy męskie, które najbardziej podobają się kobietom. Chodzi o to, czy ktoś robił badania, ankiety w celu określenia takowych? Czy są takie perfumy, że wchodzisz do pracy, do pomieszczenia i laski mówią, o jak ładnie pachniesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy #pytaniezdupy
  • 41
  • Odpowiedz
  • 190
@kecajek tak. Ostatnio widziałem takie. Badanie na grupie 3.89 miliarda kobiet. Okazało się, że 3 miliardy i 245 miliony kobiet puszcza soki przy YSL Kouros. Reszta badanych to lesbijki.
  • Odpowiedz
@kecajek: statystyka pokaże co tylko chcesz.
Zwróć uwagę, jak przeprowadzane są np. sondy uliczne na YT; w normalny dzień roboczy w centrach miast lub galeriach handlowych. GG Julki-galerianki wybrały sawasza, cóż za zaskoczenie.
  • Odpowiedz
@kecajek: Nie ma takich perfum. Jeżeli nie masz odpowiedniego wzrostu, dobrej sylwetki i atrakcyjnej mordy, to będziesz po prostu ładnie pachnącym przeciętniakiem. Mając te trzy arcyważne cechy, nawet Adidas Active Bodies będzie podobać się kobietot. ( ๑‾◡‾́)
  • Odpowiedz
@WolfSky: no właśnie wyszukałem sobie, co o tym Lapidusie było pisane na wykopie . Tylko kilka cytatów:
Klasyczny Lapidus pachnie jak siedzący na kiblu ananas z papierosem w gębie, a potem jak ananas
mocz po zmieszanych winach owocowych.
"#!$%@? to straszliwie", "pachniesz jak cmentarz"
Po zakupie lapidusa, moi znajomi i żona stwierdzili, że wali stajnią :D o i tak sobie leży w koncie szafki i czeka na lepsze czasy.
wg
  • Odpowiedz
@kecajek: na młode laski najlepiej działa Eros, nic nie dostało tylu ochów i achów u mnie, straszny wabik.
Dużo komplementów u mnie zbierał tez eau de Cedre i Armaf CDNI, oraz uwaga, uwaga… Joop Homme xD
  • Odpowiedz
@kecajek: Zdradzę Tobie tajemnicę, kobietom nie podobają się męskie perfumy bo inaczej same sobie by takie kupowały :d Jak chcesz żeby to kobieta a nie inni faceci spuszczała się nad twoim zapachem, to jebnij jakiś ładny damski perfum :D
  • Odpowiedz