Wpis z mikrobloga

@rimyi hahaha xD czyli te 3 szczepionki uratowały mnie od śmierci na covida? xD widzę, że dużo zasiegasz "wiedzy" i porad z tv xD jakby wam kazali gówno codziennie profilaktycznie żreć to byście to robili xD
  • Odpowiedz
@Kumpel19: Dlaczego foliarstwo się znowu obudziło akurat teraz? Jakieś flashbacki, na jakiejś grupce z FB dla debili czy na prawda2.info pojawił się nowy artykuł o szczepionkach, czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
@LubieChleb: kiedy do covidowców dotrze, że ludzie nie kwestionowaliby aż tak szczepionek gdyby nie wytworzono wokół tego takiego cyrku? Czy to nie MZ i naukowcy nie twierdzili, że 2 dawki uodparniają na całe życie, a mamy październik 2022 i już 4 dawki? Czy to nie MZ mówiło o 100% skuteczności? I czy brak jakiejkolwiek innej szczepionki, której przyjęcie jest dobrowolne, skutkowało tym, ze twoje prawa obywatelskie były ograniczone? I nie mów
  • Odpowiedz
delikatniej niż bym wcale się nie zaszczepił?


@Matti28: A skąd ty to możesz wiedzieć? Pomijając już to, że przecież cała twoja wiedza na ten temat to chłopski rozum i anegdoty "widziałem jak moja żona", "znajomy mówił" albo "na FB pisali, że"? xD

Najgorzej, że świat cofa się w rozwoju i to co się wyprawia, co uchodzi elitom, korporacjom i bankom bez konsekwencji jeszcze 15 lat temu było nie do pomyślenia


@
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
To jeśli takich ludzi łatwo zmanipulować to do powiedzieć o innych ludziach, mających węższe życiowe horyzonty?

@gridstream: najlepsze jest to że najbardziej zmanipulowany to tutaj jesteś ty i tobie podobne szury xdddd
  • Odpowiedz
@Elaviart: Szurskie teorie o chipowaniu, ufoludkach to właśnie metoda do szufladkowania ludzi, którzy chcą się sprzeciwić aby zrobić z nich idiotów- ośmieszyć.
Cała teoria to zabieranie ludziom wolności, majątków, własności osobistej i wprowadzenie powoli reżimu jak w Chinach. W Polsce po cichu próbowano ostatnio wdrożyć uchwałę o ochronie ludności przy jednoczesnym straszeniu atakiem nuklearnym i o dziwo teraz ustawa, która wejdzie w styczniu jest usunięta ze strony rządowej, żeby gawiedź nie
  • Odpowiedz
@SoltysObory: to się wladzy udało, podzielić ludzi na "szurow" i "oswieocnych" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Problem jest taki, że 95% obostrzen bylo bez sensu i godzące w inteligencję człowieka. A zmuszanie ludzi do szczepienia na coś co ma śmiertelność na poziomie błędu statystycznego i to preparatem na dany moment nie sprawdzonym pod kątem długotrwałych efektów działania? Kto tu jest szurem w tym wszystkim? ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Kumpel19: szczepionki od dziesiecioleci ratuja ludzkie życia, a i tak opcja rosyjska bedzie twierdziła, że jest inaczej. Wiem ziomeczku, że tam u was na kamczatce to sie leczycie wódką i sadłem niedźwiedzia, ale świat medycyny poszedł do przodu i nawet jakies dowody anegdotyczne (brat ciotki babki umarł a i tak sie zaszczepil) nie zmienia faktow naukowych.

@Ulic_Qel_Droma poczytaj sobie ile trwa wprowadzenie normalnej szczepionki do obiegu. Wiele lat testów, ale ty
  • Odpowiedz
@Elaviart: łaskawy PAN pozwolił wyjść bez maski na dwór, o wszystkim można zapomnieć XD. Żyjesz chyba w innym swiecie jeśli nie dostrzegasz efektów polityki covidowej chociażby w Europie, choć pewnie i tak zwalisz to na Putina xD
  • Odpowiedz
ludzie nie kwestionowaliby aż tak szczepionek gdyby nie wytworzono wokół tego takiego cyrku


@wilhelm99: Do mnie to dociera. Tylko weź jedno pod uwagę - wy nie rozgraniczacie #!$%@? szczepionki na covid z tymi najbardziej skutecznymi. Wasze szurskie #!$%@? to młyn na wodę #!$%@? przez antyszczepów całej idei szczepień. Podkreślajcie w kazdym wysrywie i memie, że nie jesteście przeciwnikami wszystkich szczepień a cyrku covidowego to ludzie zaczną to dostrzegać. A tobie jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kumpel19: o, ktoś tu na bakier z logiką. Eksperci twierdzą że mogłoby być gorzej w skali globalnej, a nie w jednostkowym przypadku.
  • Odpowiedz
@Mave: eksperci też twierdzili że wystarczy 1 lub 2 dawki i gotowe XD
a też że po szczepieniu nie będzie nikt chorował..
Eksperci się mylą a też często mówią to co ktoś sobie zażyczy za odpowiednią opłatę.. więc
  • Odpowiedz
najlepsze jest to że najbardziej zmanipulowany to tutaj jesteś ty i tobie podobne szury xdddd


@kubelek_klasik Nie wstyd ci #!$%@?ć takie głupoty? Coraz więcej osób po szczepieniach ma objawy zatorów naczyniowych, najczesciej w kończynach lub umiera jeśli nie dostanie na czas pomocy. Znam te przypadki z pierwszej ręki.
Szczepienie i konkretne leczenie powinno się wtedy stosować kiedy korzyści przeważają nad ryzykiem. Sprawdź ile było nadkoarowych zgonów w PL. Napływ w wielkości nieszczepionych
  • Odpowiedz
Żyjesz chyba w innym swiecie jeśli nie dostrzegasz efektów polityki covidowej chociażby w Europie, choć pewnie i tak zwalisz to na Putina xD


@wilhelm99: No to dajesz, w jaki sposób pogłębiła się kwestia naszego zniewolenia, nie można gdzieś wychodzić, jest jakaś godzina policyjna, coś jest nieczynne lub zamknięte, gdzieś nie wolno przebywać? Bo miało się przecież pogarszać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakie efekty polityki covidowej masz na
  • Odpowiedz
Niedługo będzie big reset- pieniądz cyfrowy z terminem użycia, a ludzie jak w covid sami pozwolą na zabranie majątku.


@Nowystaryziel: A kiedy będzie ten big reset i dlaczego od pandemii zamiast się pogorszyć to wszystko wróciło do normy?
Jeśli chodzi o szufladkowanie to ludzie wyznający wiarę w idiotyczne spiskowe teorie sami się szufladkują jako debile. Wiadomo, że sami o sobie myślą jak o bojowników o wolność i prawdę xD Ale ja
  • Odpowiedz