Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kumpel19: Polacy umierają z powoduje braku opieki zdrowotnej, mrozu i głodu ale jakby rządził Tusk to było by dużo gorzej ()
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Elaviart: niby co wróciło do normy? Odkąd bezpodstawnie zamknięto gospodarkę(nie tylko w Polsce), notowania spadają tylko w dół. Recesja się dopiero zaczyna i sytuacja gdzie raty kredytu wzrosły kilkukrotnie z przyczyn niezależnych od kredytobiorców jest daleka od normy. I nie próbuj mi tu nawet #!$%@?ć o putinie bo to nie on narzuca marże w spółkach skarbu państwa, które jeszcze bardziej mają drenować kieszenie zwykłych ludzi.
  • Odpowiedz
@Kumpel19: Ze 3/4 Szurów, to są osoby które ledwo pokończyły szkoły średnie lub zawodówki, tudzież są absolwentami Wyższej Szkoły Hałasu lub Szlachta nie Pracuje, ale na fejsbuczku kreują się na wielkich specjalistów od medycyny, chociaż z zabijaniem wirusów mają tyle wspólnego, jak domestos do kibla wleją.

Ale są na tyle tępi, że dadzą sobie wciskać byle fejkowe gowno. Im bardziej kontrowersyjne, tym lepiej bo „wloncza myślenie” - Facebook i Twitter
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gridstream: ty w ogóle czytasz co ty wysyłasz? xD

Nevertheless, blood clots associated with COVDI-19 vaccines rarely happen, only 50-60 cases reported among 50-60 million administered doses.

The background
rate of cerebral venous sinus
  • Odpowiedz
@kubelek_klasik: Ile razy się szczepiłeś na ten "katarek"? Dookoła żyje bardzo dużo ludzi, którzy nie szczepili się i normalnie przechorowali, nie głupiejąc i nie latając przy tym ryzykując zakrzepicę\zgon, ryzykując przy tym znalezienie się przy tym w statystykach Big-Pharmy?
Wiesz, że obecnie praktycznie żadnego lekarza nie obchodzi covid? Wystarczyło zlikwidować dodatki covidowe to i cyrk się skończył :) Szurami są idioci, którzy w ten cyrk wierzą i biegną bo kolejne
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gridstream: ooo szurowi wytknąć że sam sobie zaprzecza swoimi linkami to zmienia linie ofensywy xD szur wściekły w #!$%@? agresywny. a ja właśnie miałem 4 daweczkę 20 minut temu, pozdrawiam. i jak chcesz wchodzić w retorykę to przygotuj legitne dane, co mnie obchodzi że "dookoła żyje dużo ludzi" albo że "ty kogoś tam znasz". 100+k ludzi umarło w PL na covid i to jest fakt.
  • Odpowiedz
@kubelek_klasik A wiesz jak były i są liczone przypadki covidowe? W czasach lockdownów i pseudopaniki ludzie z dowolnymi dolegliwościami aby zostać przyjęci do szpitala musieli mieć wpisane w papiery "podejrzenie koroniaka".

Dodam jeszcze ze ludzie ktorzy chcieli gdzies polecieć musieli robic testy na lotniskach. Człowiek mimo że się dobrze czuł nigdy nie wiedział jaki wyjdzie wynik. Taką bujdę puszczono o bezobjawowych zachorowaniach aby uzasadnić gownowyniki testowania. Oraz po to aby tacy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gridstream: ty jesteś chyba najbardziej stereotypowym szurem jaki istnieje xD pokazuje ci się konkretnie gdzie się mylisz to nawet się do tego nie odniesiesz tylko zmieniasz linię ataku i wymyślasz kolejne historyjki z dupy i dowody anegdotyczne xD

i nie udawaj że życzysz mi żeby nic mi nie było, dobrze wiemy obaj że jakbym fiknął na zator serca albo płuc to byś otwierał szampana że typ się zaszczepił i umarł.
  • Odpowiedz
@kubelek_klasik: Ja niczego złego ci nie życzę. Ale stawanie w opór po stronie zwolenników kolejnych dawek, jednocześnie wyzywając przeciwników od szurów, mając dookoła dużo niejasnych przypadków, jest delikatnie mówiąc głupie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gridstream: dalej czekam na te niejasne przypadki, bo nie jesteś w stanie pokazać nic sensownego co by wzbudzało mój niepokój xD anegdotyczne przypadki "ktoś tam gdzieś tam, dużo ludzi, sam znam" mnie nie ruszają bo trochę już żyje i wiem że należy je dzielić przez 10 albo i więcej. Ja swoje decyzje opieram na twardych, popartych nauką faktach i statystykach, a nie na historyjkach rodem z osiedlowego warzywniaka.
  • Odpowiedz
niby co wróciło do normy?


@atipicadepressio: Brak obowiązku noszenia maseczek, nie ma już ograniczeń w dostępie do placówek medycznych, usług publicznych, itd. Chcesz powiedzieć, że wtedy szurom jednak wcale nie o to chodziło, tylko o wzrost stóp procentowych? xD Mieli nam przecież stopniowo odbierać wolność, o stopniowo gotowanej żabie debile pisały pod każdym możliwym wpisem. To, że ci wzrosły raty kredytu wynika ze wzrostu stóp i tu jest wina tylko
  • Odpowiedz