Wpis z mikrobloga

Cześć Mirabelki i Mirki :)

Mam małą rozkminkę, muszę wybrać miejsce postojowe i komórkę lokatorską/boks garażowy do mieszkania od dewelopera.

Niestety oferta jest już dość mocno przebrana i mam do wyboru dwie opcje:
1. Murowana komórka lokatorska w osobnym pomieszczeniu o wielkości 3mkw oraz wygodne miejsce do parkowania tyłem.
2. Metalowy ażurowy(prześwitujący) boks lokatorski o wielkości 7 metrów kwadratowych znajdujący się za miejscem parkingowym, które jest mniej wygodne od tego z punktu 1.

Co byście brali na moim miejscu? Korzysta ktoś z was z takiego ażurowego boksu lokatorskiego w hali garażowej?

#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #samochody #pytaniedoeksperta

Którą opcje wybierasz

  • Z murowaną komórką lokatorską 95.2% (40)
  • Z metalowym boksem lokatorskim 4.8% (2)

Oddanych głosów: 42

  • 7
@goferek: Jest dokładnie tak jak mówisz. Wszystkie minusy o których piszesz zauważyłem testując dzisiaj na żywo parkowanie. Wcześniej o niektórych bym nie pomyślał ;)
Szczerze mówiąc to ten boks ma tylko jedną dużą zaletę a mianowicie, jest tam tyle miejsca co w dwóch takich komórkach. Ale wszystkie pozostałe cechy lepsze ma opcja z komórką.
@BlueBoredPanda: Zależy co tam chcesz trzymać. Ja w swojej komórce trzymam śmieci typu stare meble, które muszę kiedyś sprzedać, materiały po remoncie, stare dokumenty, ubrania na inny sezon, zaglądam tam może dwa razy do roku, więc ja bym brała większy boks. Ale jak chcesz tam trzymać rower, z którego korzystasz regularnie no to wiadomo, że nikt nie będzie non stop samochodem wyjeżdżał żeby się do niego dostać.