Wpis z mikrobloga

Nie polecam płatków owsianych górskich extra z Młynów Stoisław. Po 3 tygodniach od otwarcia zalęgły się w nich larwy jakiegoś gówno-mola, płatki trzymane cały czas w szczelnym metalowym pojemniku i torebce wiec nie dostały się tam u mnie.

Ogólnie coraz bardziej przekonuje się do tego, że praktycznie we wszystkich kaszach, płatkach siedzą jaja tych gówniaków które trafiają tam pewnie w jakiś magazynach i tylko kwestią zaczekania odpowiednio długo jest czy się wyklują.

#gotowanie #gotujzwykopem #platkiowsiane
ComNapisalNapisalem - Nie polecam płatków owsianych górskich extra z Młynów Stoisław....

źródło: comment_16654850948pguB4wZ3sa69ZU443Z01j.jpg

Pobierz
  • 11
@ComNapisalNapisalem:

płatki trzymane cały czas w szczelnym metalowym pojemniku i torebce wiec nie dostały się tam u mnie


Bys sie zdziwil, mi sie jeden mol #!$%@? do ketchupu ktory byl szczelnie zatrzasniety, te #!$%@? sa jak ninje

Szczegolnie ze do kaszy tez ci wlazly, nie zestanawia cie to ze moze to jednak twoja wina?xD
@ComNapisalNapisalem: nie ma reguły odnośnie firmy i czy to płatki, czy mąka. Staram się wszystko mieć zamknięte klipsem i dodatkowo oddzielnie pozawijane w torebki foliowe. Jak już się coś pojawi, to widać i nie zdąży się wcisnąć do innych opakowań. Do szafki zaglądam codziennie. Robię tak od czasu kiedy musiałam całe zapasy wywalić bo coś mi się zalęgło i narazie się sprawdza.