Wpis z mikrobloga

@Przedlak95: @gazowany_bubleh: stare kanały, które były podpięte pod Google AdSense kilka lat temu dostały warunek, że żeby zostały w programie zarabiania to muszą uzyskać jakąś tam średnią oglądalność miesięczną. Wiem bo sam miałem kiedyś kanał na YT i też dostałem taki warunek. Nic pewnie nie wrzucała to jej zabrali możliwość zarabiania i teraz musi się weryfikować.
@gazowany_bubleh: aby zlozyc podanie o zarabianie musisz miec 1k subow i 4k godzin watchtime na publicznych filmach. Potem sie czeka do 2 tygodni na sprawdzenie kanalu czy nadaje sie do programu adsense
@gazowany_bubleh: w sumie to też bym nie wstawiał, albo wstawił jakieś śmieszne q&a żeby tylko podtrzymać kanał. Wiadomo, że jest nowy i ludzie będą sprawdzać co ciekawego tam będzie się działo, a te kilkaset tysięcy wyświetleń to jednak jakiś pieniądz jest
@MrBeast to jest biznes chłopie, on ciągnie kasę od nich ze wszystkiego, gdyby to były małe procenty to nudziarze z ekipy by się nie zbuntowali. Genzie też pewnie ładnie kroi tylko że oni są młodzi, głodni atencji i jeszcze to do nich nie dociera.
@corryand: No podpisali na rok daily.
To jest też ryzyko dla Friza, co jakby projekt nie wypalił i miałby np im płacić przez 5 lat?
Daily się kończy i będą mieli swoje kanały na innych warunkach