Wpis z mikrobloga

Faustyna nie dawno założony kanał na którym miały być publikowane filmy co wtorek, dziś wyszło że jej kanał nie ma jeszcze weryfikacji, nie może zarabiać i #!$%@? nie wstawia co wtorek bo jej się nie opłaca. Zastanawia mnie więc po cholerę zaczynała skoro jeszcze nie ma weryfikacji, a to może potrwać

#friz #genzie #faustyna
  • 35
  • Odpowiedz
@Przedlak95: @gazowany_bubleh: stare kanały, które były podpięte pod Google AdSense kilka lat temu dostały warunek, że żeby zostały w programie zarabiania to muszą uzyskać jakąś tam średnią oglądalność miesięczną. Wiem bo sam miałem kiedyś kanał na YT i też dostałem taki warunek. Nic pewnie nie wrzucała to jej zabrali możliwość zarabiania i teraz musi się weryfikować.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kamilek2323 no to jeśli jest tak jak mówisz to ona powinna wstawiać jakieś filmy żeby tą "średnią jakąśtam oglądalność" przez miesiąc mieć. A ona chyba czeka i myśli że dziś lub w ciągu tygodnia jej włącza zarabianie
  • Odpowiedz
@gazowany_bubleh: znaczy ja nie wiem jak to teraz dokładnie wygląda i czy przy weryfikacji musi wstawiać filmy ale obstawiam, że pewnie musi coś wrzucić. Ja mówię jak to wyglądało te kilka lat temu, że był taki warunek po prostu ;)
  • Odpowiedz
@gazowany_bubleh: aby zlozyc podanie o zarabianie musisz miec 1k subow i 4k godzin watchtime na publicznych filmach. Potem sie czeka do 2 tygodni na sprawdzenie kanalu czy nadaje sie do programu adsense
  • Odpowiedz
@gazowany_bubleh: w sumie to też bym nie wstawiał, albo wstawił jakieś śmieszne q&a żeby tylko podtrzymać kanał. Wiadomo, że jest nowy i ludzie będą sprawdzać co ciekawego tam będzie się działo, a te kilkaset tysięcy wyświetleń to jednak jakiś pieniądz jest
  • Odpowiedz
@gazowany_bubleh: z samego Genzie myślę że może brać 50% a może nawet i 100% ALE przez rok płaci za wszystko, dom, jedzenie, wszystkie rzeczy do odcinka więc możliwe że za Genzie wypłaca im po prostu pensje.
Za osobiste kanały nie bierze więcej niz 30%
  • Odpowiedz
  • 0
@MrBeast to jest biznes chłopie, on ciągnie kasę od nich ze wszystkiego, gdyby to były małe procenty to nudziarze z ekipy by się nie zbuntowali. Genzie też pewnie ładnie kroi tylko że oni są młodzi, głodni atencji i jeszcze to do nich nie dociera.
  • Odpowiedz
@gazowany_bubleh: Ale sam wujek mówił że ekipowicze nie płacili nawet 30%, z Genzie może brać dużo więcej z prostego powodu, za wszystko łącznie z finansami tam odpowiada. Ekipowicze sami opłacali dom, on tam płaci za wszystko
  • Odpowiedz
@MrBeast: nie moga sie nie zgodzic bo podpisywali juz takie umowy na bank na etapie castingu do T5M i zanim wzieli udzial w T5M to mieli wszystko przedstawione.
Nie wierze ze mialby od ludzi ktorych stworzyl od 0 do influencera brac tylko 30% ;p
  • Odpowiedz
@corryand: No podpisali na rok daily.
To jest też ryzyko dla Friza, co jakby projekt nie wypalił i miałby np im płacić przez 5 lat?
Daily się kończy i będą mieli swoje kanały na innych warunkach
  • Odpowiedz