Wpis z mikrobloga

Eh co wy wiecie o ciężkim życiu wykopki, siedzicie w januszeksie czy innym kołchozie od rana do wieczora i nie widzicie co się dzieje, nie można się nawet ubrać pod kolor, bo zaraz jakiś facet żartuje, ze może jeszcze sobie kupie różowy samochód? to ma byc smieszne? myslicie ze jestem taka pusta? to wy rzucacie takimi pustymi tekstami i jest to bardzo krzywdzące.
A te simpy czy jak oni sie nazywaja, wysyłają jakieś wiadomości o podtekście seksualnym, nie wiem, skąd oni się biorą, zycie influensera jest bardzo ciężkie i takie sytuacje mocno wpływają na psychikę.
#famemma #wardega #przegryw #polskiyoutube
Heekate - Eh co wy wiecie o ciężkim życiu wykopki, siedzicie w januszeksie czy innym ...

źródło: comment_1665475356jW0Fky2Ll5Y5QP1iWf6TCU.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Cztero0404: +1 i dodatkowo wskakuje do fame 2 tyg przed walką na zastępstwo, nie dymi na konfach nie ma hejtu i ona mówi, ze miała ciężką drogę xDDD. Jeszcze na konferencji do fame 16 jej jedynym punktem zaczepienia do dyskusji na konferencji jest to, ze przez cycki zbanowala insta. Totalna odklejka
  • Odpowiedz
@Ginzoginzowski: Generalnie ona i każda podobna jej osoba mówiąc, że ciężko pracuje lub miała ciężką drogą obraża ludzi którzy faktycznie ciężko pracują i mają ciężką drogą. Ale widocznie możne stringi nie były zbyt wygodne jak zdjęcie robiła lub stanik ją uwierał ( ͡° ͜ʖ ͡°) @ProtossTassadar: Ja wbiłem na to zdjęcie z na samym dole kiedyś w czarnym staniku i laski jej pisały też właśnie, że
  • Odpowiedz