Wpis z mikrobloga

Gra ktoś w #nhl na konsole? Pomijając już kwestię tego że w sumie jak zwykle odgrzewany to kotlet to mam inny problem. Praktycznie co mecz przeciewnik ma 90% czasu całego mecz w ataku. Ja się tylko bronię. Coś tam próbuję wyjść rozegrać i tak dalej, ale nie wiele z tego wynika. Gram sterowaniem hybrid, ale nie sądzę że to ma aż taki wpływ na grę. Co mecz przeciwnicy bardzo łatwo odbierają mi krążek. Już nie mam pojęcia co robię nie tak. Fifa czy NFL są jakieś bardziej intuicyjne. W przypadku np. walki o krążek doświadczeni gracze zawsze mają jakiś sposób że wygrywają prawie wszystkie wznowienia. Gra ktoś i może coś doradzić?

#hokej
  • 1
@Igielny: Hej, ja grywałem swego czasu sporo na Xboxie. Co do sterowania, to polecam przestawić się całkiem na skill sticka. Po przyzwyczajeniu się do takiej gry, potem się będziesz zastanawiał jak to się stało, że grałeś inaczej ^^ Kamera też jest bardzo ważna, musisz sobie ustawić oddalony obraz z góry, tak, żeby bramka przeciwnika znajdowała się na górze. Wtedy widzisz całą tercję swoją/przeciwnika i możesz lepiej ogarnąć całościowo ustawienie drużyn. Łatwe