Wpis z mikrobloga

Ten serial jest naprawdę dziwny, skoro najbardziej kibicuję Adarowi. Chłop się troszczy o orków, nawet dał im dom. Opiekuje się brzydkimi, dyskryminowanymi istotami... #!$%@? zara, przecież to miał być Tolkien... Czuję tutaj jakiś vibe Sapkowskiego, u którego faktycznie nic nie było czarno białe, mocno wchodziły kwestie rasizmu itd. Ale u Tolkiena świat był prostszy, dobro to dobro, a zło to zło. To dlaczego ja w RoP lubię najbardziej Adara?

No i jako jedyny ma zajebisty miecz ( ͡° ͜ʖ ͡°) No dobra, a tak już na serio, to aktor nieźle gra. Z tym napisem Mordor to akurat nie jego wina, jakby scenariusz był inny, to mielibyśmy najlepszą scenę ever. Byłby #!$%@? i ciary na plecach. No ale to nie wina aktora, powtórzmy.

Warto też dodać, że jako jedyna postać używa mózgu i dodaje trochę logiki do tego gówno serialu - chłop miał plan i go konsekwentnie realizował, i się udało. Reszta postaci kręci się jak gówno w przeręblu.

Ja nie wiem, czy oni specjalnie chcieli taką wrażliwość na widzu uzyskać, czy po prostu inny koleś pisał tę część scenariusza. Nie wiem, nie wiem. Normalnie kibicuję złym i uważam, że tak nie powinno być. A na pewno nie u Tolkiena...

#wladcapierscieni #lotr #ringsofpower #pierscieniewladzy
Pobierz
źródło: comment_1665435079Y0FRBR1CqFUkqtuMsoIjdW.jpg
  • 10
@tang64: ... naprawdę lecicie zhypowanym hejtem ile wlezie.
I co z tego, że napis? Dla mnie to był spoko efekt. Chociaż musze tu napomknąć, że moja żona, która zazwyczaj nazw nie czai od razu wychwyciła, że "brzmi jak mordor, nie?" kiedy orki skandowały w tej scenie.
Ja do rings of power podszedłem z czystą głową i mi się całkiem podoba. Nie jest to 10/10 oczywiście ale serial jest przyjemny w odbiorze,
co z tego, że napis? Dla mnie to był spoko efekt.


@Pshybysz: stary ale to nie podlega nawet dyskusji że scenariuszowo ten napis wjechał jak w telenoweli i efekt był #!$%@?. Po prostu każdy to dostrzeże XD kłócenie się że ten efekt mógł się podobać to nie przystoi osobie która ma rozum i oczy.
@FormalinK: co ty pitolisz? dlaczego #!$%@?? że pokazali transformację lokacji?
Serial powstał 20 lat po trylogii i jest skierowany między innymi do nowej widowni, która może nie kojarzyć faktów tak jak taki (psycho)fan jak Ty. Takie napisy są też w innych superprodukcjach i innym to nie przeszkadza, ale @FormalinK jest na tyle elitarny, że musi mieć to wymienione przez aktora. A nie jakiś tam napis

@tang64 ja tego tak nie odebrałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Pshybysz: ludzie się czepiają i mają rację, ten napis wleciał z "dupy", jedyne emocje jaki dostarczył to poczucie żenady, po prostu przekaz transformacji tej krainy można było przekazać widzowi na 100 różnych sposobów a wymyślili najgłupszy.
W ogóle to tak to wyglądało jakby w ostatnim momencie - już w trakcie montażu, się kapnęli że w scenariuszu nikt ani nic nie informuje widza że tak powstał Mordor, więc na siłę wkleili napis
co ty pitolisz? dlaczego #!$%@?? że pokazali transformację lokacji


@Pshybysz: jeśli nie widzisz nic złego w #!$%@? tej sceny tym napisem to mam złą wiadomość na temat twojego gustu.
Gdyby Adar powiedział Mordor wiele by można było im wybaczyć bo to ewidentny, zajebisty bad guy moment był.