Wpis z mikrobloga

Chcialem sie podzielic tutaj historia ze swojego zycia i uzyskac jakies rady. O ile da sie cos doradzic w tej sytuacji. Jakies 6 miesiecy temu atracilem robote, przez co narobilem sobie dlugow.Dzisiaj przyszlo pismo od komornika, ze jezeli w ciagu 3 dni sie u niego nie zjawie, badz tez nie zaplace to ma prawo przeszukac lokal w celu zabezpieczenia przedmiotow na poczet zadluzenia. Moi starzy nic o tym nie wiedza mieszkam z nimi, nie mam z czego tego splacic, bo nie mam roboty, nie mam zadnych przychodow. 6 miesicy temu poznalem dziewczyne. Na prawde super taka ktora wymagala ode mnie tylko jednego, bycia szczerym. Oczywiscie tego nie zrobilem, oszukiwalem ja na kazdym kroku az w koncu mnie zostawila. Czy ja nie umiem zyc? Jak rozwiazac teraz to wszystko, powoli petla sie zaciska wokol mnie, a ja nie wiem co mam zrobic, jakies rady? Skad sie to bierze to klamstwo permanentne? Jak wyjsc z tego piekla? Jak poradzic sobie z zadluzeniem, z tym ze oszukalem jedyna osobe ktorej na mnie zalezalo? #depresja #zycie #psychologia #prawo
  • 4
@MocznyMsciciel spróbuj dogadać się z komornikiem, możesz też pomyśleć o kredycie konsolidacyjnym na wszystkie długi na raz, ale warunkiem jest znalezienie pracy. Jakiejkolwiek.
A co do dziewczyny, jeśli nie jest za późno to zostaje Ci tylko szczera rozmowa i przeprosiny. Radzę powiedzieć dlaczego wyszło tak a nie inaczej i dlaczego nie chciałeś jej o tym mówić.