Wpis z mikrobloga

#modameska #ubierajsiezwykopem #modadamska
#thenorthface #niebieskiepaski #streetwear #rozowepaski

Jaki rozmiar TNF Nuptse 700? Mam 197cm wzrostu, za 2 miechy gdzieś 90kg bede mial (aktualnie 86). Jestem dosyć barczysty, cos tam ćwiczę ale po prostu mam bardzo szerokie obojczyki. Także czesto sie nie mieszcze w barach w wiele rzeczy (garnitury). Rozważam XL albo 2XL. Nwm, co lepsze?

Jeszcze jakies propozycje dobrze wypchanej kurtki na zime macie? Cena do 1.5k.
  • 18
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: Na pewno dobrze celujesz z rozmiarami, ale jak z ciebie taki byczek to imo 2XL. Z długością rękawów nie będzie problemu, ale jestem ciekaw jak ci będzie odpowiadać długość kurtki. Tez mam tą kurtkę już drugi sezon i jest bardzo ciepła, nigdy nie doświadczyłem w niej chłodu na dworze w przeciwieństwie do moich poprzednich galerianych do 300zł, a zawsze pod spodem miałem tylko tshirt.
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: droższa? Ta kurtka z tego co pamietam zawsze była tańsza i na resellu nikt tego nie chciał kupować. To już lepiej zobacz himalayan, tam nie będziesz się musiał martwić o długość, o kaptur i o nic. Możesz sobie tez dołączyć na grupę na fb tnf talk pl i kupić w okolicach ~1k od kogoś kto ma lc.
  • Odpowiedz
@gabs97: No dalej mysle i w sumie to racja z tym kapturem ale ta Himalayan to jakąś #!$%@? jest. Bardziej na zimę w Zakopanem. Na kilka godzin stania na wietrze. Ja to raczej jak nie autem, to troche tylko z buta na siłkę idę.
Wczesniej miałem NIKE taką puchową. W sunie dalej mam. Wtedy kosztowała z 650 (350 na promocji). Teraz takie po 800. Więc, skoro TNF taki przehajpowany, to
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: przecież nuptse ma taki cienki kaptur tylko zapinany, a i tak czapka rozwiązuje twoje problemy . Co do tematu to XL bedzie ok ja mam 200/95 i jest spk tylko w tali jest szeroka jak nie ulany ty
  • Odpowiedz
no o takiej mowie, są ściągacze niby cnie, zamów i oddaj jak coś będzie nie tak przecież.
na zimniejsze dni ja ubieram na taka lekka zime tylko, na zimniejsze dni to lepsze kurtki mam xd
  • Odpowiedz