Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SzubiDubiDu: raz mi się wladowal dzieciak pod koła autobusu bo nie patrzył czy coś z tyłu nie jedzie i czy może bezpiecznie włączyć się do ruchu. Po co patrzeć lepiej ryzykować życiem lub zdrowiem
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: idąc tą logika nienawidzę kierowców jeszcze bardziej. Wczoraj był intensywny ruch na trasie. Droga międzymiastowa z ograniczeniem do 90 - samochodów było po horyzont na pasie. W związku z tym jechaliśmy 85-90 maks.

Nie przeszkadzało to typowi siedzieć mi na zderzaku i mrygac długimi ¯_(ツ)_/¯ później mnie wyprzedził i dwa inne auta jadąc na czołówkę z tirem. Tir zjechał na pobocze by puścić śmiecia któremu się spieszy.

Kierowcy nagminnie łamią
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: mnie to nie przekonuje, znam tirowców co im pijany rowerzysta wpadł pod koła i mimo, że byli niewinni to przez lata obwiniali siebie i mieli #!$%@?ą psychikę.

Tak samo jak baba #!$%@? mi łeb o szyję to potem jej krew jest na moim aucie i to ja jestem ciągany na przesłuchaniach
  • Odpowiedz
znam tirowców co im pijany rowerzysta wpadł pod koła i mimo, że byli niewinni to przez lata obwiniali siebie i mieli #!$%@?ą psychikę


@SzubiDubiDu: to jak ci prawacy co mają wymyślonego kolegę geja :D ?
  • Odpowiedz
@Artrix: historia tego przejścia jest patologiczna: Był sobie parking ale ludzie przełazili na dzikusa więc wycięto dwa miejsca i postawiono przejście i w dupie z logiką i bezpieczeństwem
  • Odpowiedz
Zaraz wyskoczą pedalarze, że takich jak ta baba jest niewielu. Niestety, ale z moich obserwacji wynika, że jest ich dużo.


@kuroszczur: Przecież większość rowerzystów zawsze twierdzi że największym problemem są starzy ludzie którzy już nie ogarniają. Po statystykach też widać że dzieci oraz starzy ludzie są największym problemem jeśli chodzi o rowerzystów.
Bo ludzie w sile wieku to głównie sa problemem dla kierowców samochodów bo trzeba ich wyprzedzić a większość nie
  • Odpowiedz