Wpis z mikrobloga

#nfl #sport #kaepernick

Oglądałem wczoraj cały mecz 49ers-Packers (na Polsacie Sport Extra) i jestem pod wrażeniem tego sportu. Powalała przede wszystkim gra rozgrywającego Colina Kaepernicka, który nie dość ,że dobrze rzucał piłką to sam biegając zamiast podawając zdobywał w cholerę jardów.
n.....n - #nfl #sport #kaepernick

Oglądałem wczoraj cały mecz 49ers-Packers (na Pols...

źródło: comment_KWqolX8IFS1GOpyZjWkzXd30BPf4zjNs.gif

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@f0rver: Ja złapałem bakcyla oglądając ubiegłoroczne superbowl. Finał Topligi też widziałem :) @pyrcha: Aż taki początkujący nie jestem. Zasady, pozycje zawodników znam dość dobrze. Chodzi mi po prostu, żeby było więcej dyskusji na wykopie co pozwoli się głebiej wgryźć w temat.
  • Odpowiedz
@3mielu: Myślałem że jesteś początkującym. Obejrzyj sobie te finały co Ci podałem. Ja swoją przygodę z oglądaniem zacząłem właśnie od Super Bowl w 2008.
  • Odpowiedz
Kopernik brylował biegiem w zeszłym sezonie, co pozwoliło mu wygryźć Alexa Smitha (teraz Kansas City) i został starterem. W tym roku już tak fajnie nie biega, a z rzucaniem tez gorzej. Inna kwestia, że nie za bardzo miał do kogo ;)

Jak chcesz zadać jakieś pytanie albo dowiedzieć się więcej wbij na http://www.nfl24.pl/forum/

Również polecam mecz z ostatniego tygodnia Kansas - Indianapolis - blisko esencji tego sportu.

@neoshadowman:
  • Odpowiedz