Wpis z mikrobloga

@carl1910: w lidze gra dużo czarnoskórych rozgrywających.

@pyrcha: RGIII w tym sezonie nie poszalał za bardzo, w jego debiucie uszkodzili mu nogę bo zapomniał sobie, że NFL to nie uniwersytet i NCAA także nawet się nie zdziwiłem, że skończył jak skończył :P
@pyrcha: w przyszłym roku do NFL wchodzi kolejna mega gwiazda Johny "Football" Manziel. Także rozgrywający. Gość jest niesamowity w swojej grze, polecam zobaczyć poniższy filmik. Oczywiście wszyscy robią wielki szum na jego temat, ja osobiście mu kibicuję i uwielbiam na niego patrzeć na boisku, ale oglądam NFL jakiś czas, interesuje się tą dyscypliną i wiem, że ta liga szybko weryfikuje prawdziwą wartość wielkich gwiazd z NCAA. Czasami kończą bardzo szybko. Przykład
f0rver - @pyrcha: w przyszłym roku do NFL wchodzi kolejna mega gwiazda Johny "Footbal...
@carl1910: tak, został ekspertem w NCAA ponieważ nie było dla niego miejsca w NFL a jest najbardziej utytułowaną osobą w rozgrywkach uniwersyteckich, ale w lidze zawodowej pozostał jego rekord - czas wygrania meczu w play-off w dogrywce kiedy grał jeszcze dla Denver Broncos. Potem poleciał do New York Jets gdzie sobie nie radził, wylądował nawet w New England Patriots gdzie również się nie spisał bo nie ma opcji by przeskoczył grającą
f0rver - @carl1910: tak, został ekspertem w NCAA ponieważ nie było dla niego miejsca ...
@f0rver: Swoją drogą ten Manziel to normalnie człowiek orkiestra z filmiku można wywnioskować że on częściej biega niż rzuca :) Jak podchodzi w tym roku do draftu to pewnie go Houston zgarnie
@carl1910: też tak myślę. Mogą dużo zyskać jak i dużo stracić. Czas pokaże :) Póki co ja się cieszę, że Patriots idą cały czas do przodu i nie mogę się doczekać meczu Patriots - Colts w weekend.
@3mielu: mogę w przyszłości powrzucać na mirko pod tagiem #nfl .

Ja szczególnie polecam zainteresować się futbolem w naszym kraju bo rozwija się na prawdę dynamicznie. Póki co w całej Europie i na świecie szczególnie w kwestii organizacyjnej zawodów robimy duży pozytywny szok i każdy nam zazdrości. Szczególnie finałów, które rozgrywane są z rozmachem na Stadionie Narodowym. :)

www.plfa.pl - polska liga futbolu amerykańskiego.