Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Perla_Export: ja uwielbiałem klan wars albo capture the flag. Wchodziło się w taki kwadracik czerwony niebieski i niosło się do swojej flagi ale jako że się miało flagę to się chodziło wolno i niosącego się uhalo albo mwalle pakowało za nim. No mega klimat takich otsow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Perla_Export: a ctf jak dzisiaj pamiętam logowało się i wybierało kim chce się grać knight/pal/sorc dostawało się 100 lvl a było to pvp enfo. I napierdzielales do wrogiej bazy po flagę oczywiście tank brał flagę a reszta uhala i oponentów tłukła. Pamiętam też otsy gdzie robiłeś postać np 50lvl na rooku i jakieś poedytowane czary np exora (takie UE dla knightow) i jak wbiles 70 lvl to dostawałeś konto na własność
@Rolnikt: pamietam jak dzis na serwerze roadkillers-no.ip.org czy cos takiego 30 knightem ubiłem top 1 szweda doslownie w sekunde jak zeszla mu utamo vita, potem juz mialem pograne. co ciekawe byl tam tez bug że zakładałeś w lewą łape sword, w prawą speara i biłeś z daleka jak ze sworda xd a niektóre orsh serwy na mapie illusion wtedy były kozackie Tibia 7.6
@Herato: w praktyce ten max hp/mana był nieosiągalny, bo w tamtym okresie (na pewno do 2006 roku, dalej nie jestem pewny) max level był w okolicach ~507 poziomu. Spowodowane było to tym, że exp gracza był zmienną typu long int, której maksymalna wartość kończyła się właśnie w okolicach tego levela. Po przepełnieniu tej wartości błąd powodował wywalenie postaci z gry i niemożność zalogowania się nań.

Dodatkowo skille oraz magic level były