Wpis z mikrobloga

Parę dni temu pisałem jak się cieszę z mojego nowego canyona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety głosy o luzującym się lewym ramieniu korby okazały się prawdziwe i podczas dzisiejszej przejażdżki (po 75 km, planowane ~110) zostałem z jednym pedałem, niemal przepłacając ten fakt dolnymi jedynkami xD zaraz pisze do supportu canyona i jestem ciekaw co mi zaproponują ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rower #wykopcanyonclub #gravel
Ekspertmagiipowietrza - Parę dni temu pisałem jak się cieszę z mojego nowego canyona ...

źródło: comment_16653326249i1l5YDcH0HjGujTTnDMFC.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Opponent: no słabo, z tego co widzę mam wszystkie 3 elementy, więc tyle dobrego. Z tego co pod jednym filmikiem czytałem zdarza się, że suport jest źle włożony (strona napędowa jest po stronie nienapędowej) i to powoduje odkręcanie. Może warto to sprawdzić. Ja sam zobaczę co canyon powie w moim przypadku, potem zobaczymy czy ramię dalej będzie się odkręcać i jak będzie lipa to zacznę odkładać na grxa ( ͡
  • Odpowiedz
@uysy @trzyes @mateja888: Pozwolę sobie zawołać zainteresowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie Canyon odezwał się do mnie dość sprawnie, zaproponowali wymianę roweru na nowy (pewnie dlatego, że rower się popsuł zanim minęło 30 dni od odbioru; nie ucięli mi kasy ze zwrotu, chociaż rama była w paru miejscach porysowana) i właśnie dziś dojechał do mnie nowy egzemplarz. Niestety też z korbą Rotora i niestety
  • Odpowiedz
otwory na śruby pod jeden bidon nie są na środku rury.


@Ekspert_magii_powietrza: Potwierdz sobie to w necie, czy tak przypadkiem nie ma być. Nie mam pewności, ale gdzieś widziałem jakieś wpisy o tym.
Jak tylko przyjdzie Grizl to Rotor idzie do sprzedania, GRX juz jedzie :).
  • Odpowiedz
@uysy: Ja tam za bardzo nie mogę znaleźć grxa 46/30 ( ͡° ʖ̯ ͡°) bardzo słabo z dostępnością. Jak okaże się, że ten rotor też się rozkręca to poproszę Canyon, żeby pozwolili mi wymienić korbę na grx na ich koszt - podobno niejednemu klientowi już tak ogarnęli temat.
  • Odpowiedz