Wpis z mikrobloga

@kommie: nominacja na kardynała gościa, który popełnił przestępstwo w latach 70. to dowód na co dokładnie?

Nie znam prawa amerykańskiego (zakładam że ty też nie), ale w Polsce w tym czasie wina zostałaby już zatarta i byłby traktowany na równi z osobą niekaraną.

Jeszcze jakieś argumenty czy powtarzacie brednie z niszowych kanałów na YT?
@francoisinho: Najbardziej uderzającym objawieniem w nowo opublikowanym raporcie jest to, że papież Jan Paweł II, który został świętym w 2014 roku, mianował McCarricka arcybiskupem Waszyngtonu pomimo listu od zmarłego nowojorskiego kardynała Johna O'Connora z 1999 roku, w którym wyszczególniono zarzuty. przeciwko niemu. McCarrick przeszedł na emeryturę z archidiecezji w 2006 roku.
@kommie: dokładnie takie są wartości Kościoła Katolickiego (przebaczenie), zwłaszcza jeśli mowa o czynie sprzed 30 lat w stosunku do nominacji.

Czyli to był najlepszy argumenty jaki miałeś? No to raczej słabo wypadłeś
@francoisinho: aha, no jeśli coś było dawno to nieprawda, no to git, zła już nie ma i można czcić papaja jako patrona rodzin( ͡° ͜ʖ ͡°) sorry, ale widać, że nie ma co sobie głowy zawracać szukaniem "argumentów" dla ciebie, bo wszystko rozgrzeszysz - a to tefałen be, a to się przedawniło, a to coś tam; chcesz sobie prawdy poszukać, to poczytaj/oglądnij, ale wszyscy wiemy, że nie
@ksanthippe
nie masz argumentów merytorycznych to piszesz jakieś wysrywy, naoglądałeś się jakiś pierdół na jutubie i na siłę próbujesz zainteresować tym innych.


Włącz własne myślenie, a nie powtarzaj durnot
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@francoisinho: chłopie wielce mondry, przecież nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem - jestem kobietą i używam wyżej odpowiednich końcówek czasownika. Po co pytasz i marnujesz swój czas i innych, skoro nie interesuje cie odpowiedź? Ja wiem dlaczego, odpowiedz sobie¯\_(ツ)_/¯