Przestrzegam przed robieniem zakupów w portalu geekbuying.pl. Kupiłem od nich rower elektryczny, który przestał się uruchamiać po przejechaniu 300km i od miesiąca dostaje tego samego maila proszę o cierpliwość przekazujemy sprawę do działu posprzedazowego. Rozmowa jak z botem, nie mogę się doprosić ani o adres serwisu, o którym wspominają na swojej stronie, żadnego adresu nazwiska kontaktu. Firma krzak.
Kupiłem od nich rower elektryczny, który przestał się uruchamiać po przejechaniu 300km i od miesiąca dostaje tego samego maila proszę o cierpliwość przekazujemy sprawę do działu posprzedazowego.
Rozmowa jak z botem, nie mogę się doprosić ani o adres serwisu, o którym wspominają na swojej stronie, żadnego adresu nazwiska kontaktu. Firma krzak.