Wpis z mikrobloga

Polska nie dostała żadnych czołgów z Niemiec, oferowane były tylko Leopardy 1 czyli czołgi z lat 60, starsze i gorsze od T- 72 za to Usa zaoferowało nam zniżkę na używane Abramsy M1A2. A jednak na reddicie na r/europe wciąż jest wytykane Polsce, że to dzięki niemcom wysłaliśmy 250 czołgów. () to pokazuje jak
sprostowania fake newsa jest o wiele cięższe niż stworzenie go.
#wojna #ukraina #niemcy #reddit
  • 52
@zsokiemowocowym: Taa teraz oczywiście z dupy ktoś strzelił, że polska chce ukraść całą sekretną dokumentację PZH 2000 i ludzie upvote +1000 z takich pierdów. Ogólnie to jest tragedia i też dostaje #!$%@? na niektórych subreditach i przestaje je odwiedzać bo polonofobia level dwa tysiace.

Niemcy nie wysyłają żadnych czołgów? Ojojoj to nie tak, po prostu nie mogą, nie powinni, inni się nie zgadzają, nie ma zgody nato, i milion wymówek.

Ciągłe
ciężko mi posądzać tyle osób o takie #!$%@? umysłowe.


@Florent: ja mam dwa pytania:

1. Czy wiesz, że z reddita i 9gaga korzysta w CHOJ więcej Niemców jak Polaków?
2. Czy Ty jesteś na tym samym wykopie co ja? XD
@konsonanspoznawczy:
pudło :)

Raczej interesy niemieckie.

Przykład z ostatnich dni:

Póki taka bałaganiarska administracja z panami typu Jacek Sasin, takie polityczne monstra zarządzają naszym życiem publicznym, to wolę, żeby nie mieli do dyspozycji broni atomowej, bo z tego mogłoby być coś bardzo złego - powiedział lider PO Donald Tusk pytany o program Nuclear Sharing.


A tutaj wypowiedź Pana Siemoniaka vice Platformy

Rozmawialiśmy z amerykańskimi przywódcami o tym, czy Stany Zjednoczone rozważają
@konsonanspoznawczy:
Agentura to za mocne słowo, ja bym to nazwał przychylnością z pominięciem naszych interesów, ale to każdy sobie i tak wyjaśni na swój sposób.

Piję do tego, że komuś jest na rękę, że jesteśmy podzieleni i się żremy sami ze sobą, bo jak napisał @kam966: nawet za granicą sami sobie obrabiamy dupę.

Dobrym przykładem jak propaganda wpływa na ludzi jest ten wątek i najbardziej plusowane komentarze :)
https://www.wykop.pl/wpis/68147359/donek-chyba-czas-juz-na-emeryture-ukraina/
@konsonanspoznawczy:
no to żeś teraz poleciał formułka jak z broszury partyjnej :D

Widzisz nie musisz być w żadnym obozie, bo politycy sa tu dla nas, a nie my dla nich. To oni mają nas słuchać, a nie my mamy walczyć żeby im słupki rosły.

Wiesz dlaczego pis rządzi już dwie kadencje? bo platfrma nie potrafi do siebie przyciagnać takich niezdecydowanych jak ja, a wiesz dlaczego? bo ja mam w dupie pis,
@Zielony_Ogr: To że się nie wypowiadają jednym głosem to nawet dobrze, ważny jest prulalizm w polityce, a nie wodzostwo, ale wiadomo - z umiarem. Zgadzam się aczkolwiek, że PO to padaka i nie przepadam za nimi, ale przynajmniej nie niszczą porządku konstytucyjnego, nie wprowadzają siermiężniej propagandy oraz dyplomatycznie lepiej wypadają, nie skłócają nas z zachodem. Mniejsza ilość afer też na plus. Mógłbym wymieniać więcej, ale nie offtopujmy w tym wątku lepiej.
@Florent Niemcy mają farmy trolli o takiej samej skali albo nawet większej niż ruscy. Subreddit r/UkrainianConflict też na początku był pełen krytyki wobec Niemiec, a teraz nie można tam słowa na nich powiedzieć, za to na Polskę można jechać do woli. Wiadomo, że to nie Ukraińcy sieją ten hejt. O r/europe nawet nie ma co wspominać
@Florent: @Wyczopek: Nigdy nie widziałem trolli niemieckich, czy ogólnie europejskich. Widziałem za to ruskie, a przy okazji Tajwanu nawet chińskie. Więc sobie sami odpowiedzcie komu jest na rękę ośmieszanie Polski, jako na wschodniej flance głównego prowodyra #!$%@? ruskich. I nie łapcie się na baita wykopywania podziałów w ramach Europy.
to że ciężki sprzęt już obiecany, ale napisz że tego ciężkiego w ogóle nie ma to kasują posta, albo wlatują wymówki.


@drinozaur: Napisałeś nieprawdę, to sie nie dziw, że usunęli. Dali Gepardy, dali Panzerhaubitze, swoją wersję HIMARS. Sprzetu ciężkiego mało, ale nie "w ogóle", za to rekompensują to ogromem pomocy w innej formie przez co kwotowo stoją niewiele niżej od Polaków, chociaż od kraju tego bogactwa można oczekiwać więcej.
pisowcy - wiem ze to wy. Srasz na nich ale na ich złodziejstwo i rujnowanie kraju już nie srasz bo ci to odpowiada i jeszcze oczekiwanie jednomyślności partyjnej. Koszmar.


@Promozet1:

a gdzie ja niby napisałem, że mi odpowiada ich rujnowanie kraju? XD

jesteś pięknym przykładem takiego partyjnego sługusa, najpierw mi wkładasz w usta coś czego nie powiedziałem, a później mnie za to atakujesz XD

sram na każdą partię, na pis, na
bo ja mam w dupie pis, sram na nich, interesuje mnie co ma do zaoferowania największa partia opozycyjna,


@Zielony_Ogr: Wybacz ale to się wyjątkowo nie broni i doskonale wiadomo co ciebie interesuje a co nie. Pomijasz fundamentalne kwestie bo informacja niewygodna. Taki was obraz spod tagu #mimowszystkoduda dzikusy.
@Promozet1:
jakie fundamentalne kwestie pomijam?

mam napisać, ze pis jest #!$%@?, bo zaostrzył aborcję? tak pis jest #!$%@? bo zaostrzył aborcję. Mam napisać, że pis jest #!$%@?, bo zlikwidował handlowe niedziele? tak pis jest #!$%@?, bo zlikwidował handlowe niedzielę. Mam napisać, ze 500+ to łapówka dla wyborców? tak 500+ to łapówka.

Widzisz.

A czy ty jesteś zdolny do takiej samej krytyki platformy? czy jako ich podwładny podniesiesz na nich rękę? czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zielony_Ogr: A co mam napisać? Ze brak im pomysłu na przyciągnięcie socjalnego elektoratu czy moze próboja przyciągnąć socjalny elektorat socjalnymi obietnicami? Czy moze że #!$%@? program mają? Za platformy było bardzo średnio żeby nie powiedzieć ze słabo ale przyjmując taka skalę to jak powiedzieć co jest za PiSu? Powiedzieć ze za pisu jest sakramencko #!$%@? to jak pochwała. Jak widzę ze ktos sie wacha z pisem i nie chcę zrobić wszystkiego
@konsonanspoznawczy: Leopardy 1 to była wstępna oferta Niemców. Chcieli nam dać 2 razy mniej czolgów niżyśmy posłali. Do tego starszych i gorzych.Na dodatek pewnie trzeba by na nie i tak długo czekać.

W toku negocjacji Niemcy dołożyli 20 leopardów 2a4 z dostawami między kwietniem 2023 a lutym 2024. Ta propozycja jest o tyle żałosna, że wtedy Koreańczycy już nam doślą 30-40 niwiutkich K2.

Myślę, że stanowisko osób takich jak Ty wymaga
@Promozet1:
nie dostrzegasz fundamentalnego problemu którego sam jesteś częścią, wydaje ci się że walczysz z pisem kiedy tak naprawdę odbierasz głosy platformie

Pis rządzi już 8 lat i to mimo fali krytyki jaka codziennie od tych 8 lat zalewa internet. Dziwne nie? pewnie się nad tym nie raz zastanawiałeś jak to możliwe, kto na nich głosuje?

Codziennie nowe afery, codziennie w internecie pojawia się jakiś wątek pisu i ich niekompetencji, a
@Zielony_Ogr: Mi się wydaje ze się troche mylisz. Jest ogromna grupa ludzi którzy maja w dupie złodziejstwo i niekompetencje i bezpieczeństwo. Chcą konkretnej alternatywy która da im konkretne pieniądze w postaci wyższych zasiłków bo sobie zyją w swoim grajdołku i chcą przeżyć i zyc normalnie a nie jakieś bzdety o nuclear sharingu. Dodatkowo spora część emerytów otumaniona wiekiem, lekami i propaganda żyje sobie całkiem dobrze i jest dumna z polskiego dobrobytu
@Promozet1:

Dalej nie rozumiesz. Platforma nie zdobywa głosów, bo już nie ma ludzi którzy by mogli na nich zagłosować. Tort został podzielony i są tylko niewielkie wahania. Zostali tacy jak ja, którzy znają grzechy pisu i nie trzeba im codziennie przypominać, że pis zrobił to czy tamto, bo doskonale zdaję sobie z tego sprawę.

Zobacz sobie jaki % ludzi nie chodzi na wybory, to są wyborcy opozycji, którzy znają grzechy pisu,
Nigdy nie widziałem trolli niemieckich, czy ogólnie europejskich.

Ja widziałem! trolle wychwalające niemców ponad niebiosa.

Tak btw to niemcy musiały wywołać WWII bo były pokrzywdzone i nie zrozumiane a polaczki to gówno i #!$%@?. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Niemcy to Europa a Europa to Niemcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Niemcy zawsze dobrze! a polaki zawsze źleee ( ͡º ͜ʖ͡º)