Wpis z mikrobloga

@lkg1: @matijas: polecam jego audycje w rmf24, chyba codziennie po południu jest, gdzie prowadzi całe pasmo. Moim zdaniem w ostatnich latach zmienił się na plus albo po prostu środowisko, które reprezentuje „zdziadzialo”.
Wpływu na putina nie mamy żadnego


@randomactsofkindness: to jest akurat niezwykle uproszczona i w gruncie rzeczy kłamliwa teza.

Podobnie jak Terlikowski, który twierdzi, że Putin nie potrzebuje pretekstów. No kurła idąc tym tokiem myślenia, to dlaczego jeszcze nie rzuciliśmy swojej armii do walki? W końcu i tak na nas może zrzucić atom, on nie potrzebuje przecież pretekstu.

W ogóle tego typu rozumowanie jest błędne, bo zdejmuję jakąkolwiek odpowiedzialność za nasze czyny.
on zawsze taki byl, nie słyszałem żeby sie z czegoś wycofywał co kiedys pisal, mówił.


@skizo: przecież gość zrobił totalny zwrot w ciągu dwóch, góra trzech lat.

Widziałeś jak RiGczowo pisał 3-4 lata temu na temat masowej, nielegalnej imigracji? Widziałeś zaś, co pisał o "imigrantach Łukaszenki" podczas ciągnącego się kryzysu na granicy? To jest wręcz szok.

Dwie wykluczające się postawy. Facet o tym, co dzieje i działo się na naszej granicy
@lkg1: Terlikowski od lat stoi w tym samym miejscu. To nie jego wina, że skrajności coraz bardziej odlatują w lewo/prawo. Dzięki temu 10 lat temu był perfidnym katolem, a teraz robi za głos rozsądku.
Na odwrót. Terlikowski z kogoś rigczowego, bezkompromisowego, kogoś z wartościami, stał się fajnokatolikiem. Smutny upadek. Choć akurat w tej wypowiedzi ma rację.


@rosomarek: Bo taki prawdziwy, najprawdziwszy katolik to ma kochankę, najlepiej dwie lub przynajmniej #!$%@? żonę jak nikt nie patrzy, tak? No i co niedzielę na pokaz pierwszy leci do kościółka.
Pamiętam terlika z dawnych lat, nie wiem czy terlik się zmienił, czy świat.


@S_____:

z jednej strony na pewno zaczął odważniej publicznie przeciwstawiać się "swojemu" środowisku, ale z drugiej to mam wrażenie, że im wszystkim tak mocno odwaliło, że nagle Terlikowski z tymi samymi poglądami (100% katolik, ale taki prawdziwy, a nie wybiórczo jak większość pisowców) nagle się stał głosem rozsądku xD


@lkg1:

ja mam wrażenie ze trochę sposób przekazu