Wpis z mikrobloga

#nocnazmiana wkroczyła, gimby mukają kciuka to wrzucę jeszcze raz.

To jest fragment mojego wpisu do dziennika, żadne "mój drogi pamiętniczku" napisane pod wpływem chwili bez dbania o styl, składnię i inne takie. Gdy to czytam to niezłe wyobrażenie mam tego wszystkiego. CO o tym myślicie?

Nasze spojrzenia dzisiaj na próbie znowu się spotykały a ja znowu widziałem w jej oczach tą głębię i czerń które wyrażają coś czego nie jestem w stanie do końca odczytać, do tego lekki ale pewny siebie z nutą szyderstwa uśmiech i mój spokojny zadowolony i dumny wyraz twarzy w odpowiedzi. Moja Fame Fatal. Gdy się mijamy to wszystko płonie czarnym ogniem i wszystko tak jakby na moment pokrywa sadza a po wszystkim otoczenie znowu wraca do swoich rzeczywistych barw. Znika slow motion i wraca normalne tempo. A to wszystko dzieje się za sprawą żalu, bólu, nadziei, stłamszonego uczucia i popełnionych błędów.

#dziennik #pamietnik #niewiemjaktootagowac ##!$%@?
  • 8
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: właśnie zacząłem spisywać swój drugi rok, ubiegł to około 200 stron może nawet lepiej bo nie wszystko jest jeszcze poukładane. Niestety nie pokaże ze względów osobisty a całość na publikację autobiografii się nie nadaje. Chyba że wnukowi kiedyś jeśli zbiorę tego materiału z kilku lat a to dopiero początek