Wpis z mikrobloga

@waro absolutnie mnie to nie dziwi, jak skończyła się "zabawa"atomem w rękach nieporadnych, miernych, głupich i bezwzględnie posłusznych widzieliśmy w Czarnobylu.

Przecież pisowcy maja mentalność i nawet wprost odwołują się do socjalistycznej myśli robotniczej, a to poza wymienionymi już wcześniej była jedna z podstaw katastrofy elektrowni im Lenina.
@waro: nie chce tych pisowskich kretynow w odleglosci 100km od czegokolwiek co ma w sobie 'energie nuklearna'

btw:
As part of nuclear sharing, the #!$%@? countries [...] maintain technical equipment [...] and store nuclear weapons on their territory.

Wiec nie bardzo wiem o czym piszesz. Skoro mieliby nuki, to przy tych kretynach albo doszloby do tragedii przy przechowywaniu albo by wystrzelili to na Rosje. Nie dziekuje
@waro: ale on ma rację: daj tej ekipie atomówki i patrz co będzie. Sasin #!$%@?ł prezydenta, szefa sztabu i dowódców wszystkich rodzajów wojsk JEDNYM LOTEM. Czempion, #!$%@? go mać.
A jak nie on, to szalony Antonim który był uprzejmy wgrać do internetu listę współpracowników polskiego wywiadu.
O Suskich, czy innych Kempach nawet nie mówię, bo mój pies ma więcej rozumu od nich.