Wpis z mikrobloga

Hej, biorę 40mg fluoksetyny dziennie i 50mg trittico na sen i słyszałem, że część dragów po prostu nie będzie miała efektu, ale biorę (do paru dni w tygodniu) armodafinil(jest ok ale mam po nim wysypkę)/prl-8-53/amfetaminę w celach nauki i działa, dużo postów widzę o #fenibut i #noopept można to brać z SSRI? Co z mikrodawkowaniem np. 1P-LSD? Czy może coś innego lepiej brać xd, amfy nie chcę brać bo nie chcę się uzależnić i #!$%@? wie co to za ścierwo z ulicy dokładnie, a w następnym tygodniu mam diagnostykę #adhd i dostanę #metylofenidat po prostu na receptę prawdopodobnie
#nootropy #narkotykizawszespoko #lsd #suplementy #biohacking
  • 8
@Kuweta35: znaczy ja ją dawkuje jak w adderallu do tabletki albo do napoju więc jest ok na razie brałem tak tydzień z rzędu po 2 razy dziennie a potem miałem 2 tygodnie przerwy więc się nie uzależniłem, wczoraj wziąłem bo studia i na razie nie biorę xD, ale to dawki terapeutyczne to chyba poniżej narkotycznych są
@CynicznyXD: Ogólnie rzeczy co działają na serotonine z SSRI nie będą działać albo będą działać bardzo słabo. Ja raz w sumie po ssri w połączeniu z alkoholem w zatłoczonym miejscu po prostu padłem na ziemię z niedotlenienia. Jeżeli alko na Ciebie działa mocno w połączeniu z SSRI, to do fenibuta podchodź ostrożnie bo działa on na GABA, co prawda trochę inaczej niż alkohol ale wciąż. Raczej powoli zwiększałbym dawki.