Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LJBW603: a dla mnie ten serial po kilku sezonach robi się nudny i oglądałem prędkością x2 żeby się skończył jak najszybciej. Dodam że zacząłem go oglądać po fenomenalnych SoA.
@Ofkors_pl: Ale tak jest. Pamiętam jak zacząłem oglądać Saula i byłem nim bardzo podekscytowany, bo zadziałał fakt, ze to serial ze świata BB. Tak jakby przedłużenie tej historii, za którą tęskniłem. No i jak była przerwa i czekanie na kolejny sezon, to obejrzałem jeszcze raz BB. No i uderzyło mnie to jaka roznica w jakosci jest pomiędzy tymi serialami. Te wszystkie zwroty akcji w BB, budowanie napięcia, te wszystkie sceny. No
@Oknonapodworze: Nie dyskutuję z tym, że dynamika jest zupełnie inna, bo to prawdę mówiąc dwa zupełnie inne seriale osadzone w tym samym uniwersum, więc oczekiwania powinny być inne.

Czepiam się najbardziej tego zdania, że najgorsze odcinki bb są lepsze niż najlepsze saula - no kurde bez przesady. Odcinek z muchą jest może lepszy od odcinka z Lalo w domu Jimmiego? xD

Teraz po obejrzeniu całego Saula gdyby ktoś się mnie zapytał
Czepiam się najbardziej tego zdania, że najgorsze odcinki bb są lepsze niż najlepsze saula - no kurde bez przesady. Odcinek z muchą jest może lepszy od odcinka z Lalo w domu Jimmiego? xD


@Ofkors_pl: no nie, ale to zdanie jest bliskie prawdy. Lalo u Jimmiego - i cała ta akcja ledwie musnęła poziomu Breaking Bad.

BCS fajnie przedłuża historie uniwersum, wg mnie BB jest w tej chwili historią niepełną bez BCS,