Wpis z mikrobloga

Streamy tego gościa to dla mnie trening życia w społeczeństwie. Jak on sie wypowiada do ludzi, jego maniera, zachowania sa takie cringowe że ja bym dawno spalił buraka. Te streamy cwicza moją pewność siebie. Kiedys brata ciotecznego ze wsi zabrałem na impreze to założył łancuch na szyje, taka gruba wydmuszke co sprzedaja na bazarach i podobnie sie zachowywal.
Jeśli w przyszłości po pijaku cos odwale to przypomne sobie jak Adrian "Medusa" Salamon pierwszy tekst jaki wali do kobiet na start to czy dostanie buziaka, potem cos o kongo, potem zadymka fiu fiu i życie płynie. Gośc przy tym jest tak z siebie dumny że aż mnie to zdumiewa jak on jest z siebie zadowolony.
Nie wiem skąd pochodzi ale to jest podobny typ zachowania co #isamu, typowa gadka z wioski.
#famemma #medusa #patostreamy #twitch
PancakeV - Streamy tego gościa to dla mnie trening życia w społeczeństwie. Jak on sie...

źródło: comment_1665096745McaDslbJjyjq4mXvt6iDKV.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@PancakeV: głupi ludzie mają łatwiej. Ty się przejmujesz "Bo cringe" "bo co powiedzą koledzy" "bo co powiedzą ludzie" "bo wstyd", a taki Medusa wali do laski ALE KONGO i ma wysrane w to, co sobie o nim pomyśli i elo.
Jak się speszy i ucieknie to trudno, jest dzicz i żyje się dalej. A nuż któraś poleci na taki dystans.
  • Odpowiedz