Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Godzina 00:42. Znowu siedzę sam nad wodą. Rodzice wyjechali do rodziny, a ja od kilku tygodni siedzę w pustym mieszkaniu. Poszedłem na spacer żeby nie gadać sam do siebie. Tak wygląda życie niepełnosprawnego rencisty po 30, który nie ma ani jednego znajomego.
#przegryw #przegrywpo30tce
Pobierz dziobnij2 - Godzina 00:42. Znowu siedzę sam nad wodą. Rodzice wyjechali do rodziny, a...
źródło: comment_1665096133WTGl1AWDB4uiJEsvfQhDLe.jpg
  • 13
@dziobnij2: wygryw. Mój dziadek po trzecim zawale został rencista i siedział na ręce potem emeryturze dłużej niż pracował. Jako dzieciak taki właśnie miałem cel zamiast jak reszta baranów pchać się do pracy jako policjant czy strażak. Korzystaj z życia skoro nie marnujesz codziennie 8h na etat.
@Xianth2: Jak ma korzystać z życia ktoś, kto tak naprawdę nigdy nie żył i nie ma nikogo? Najlepiej byłoby być normikiem i mieć rentę, ale tak dobrze to nie ma. Nie ma czego zazdrościć, bo normik jebiący te 8h na etacie ma i tak sto razy ciekawsze życie, niż niepracujący i nieposiadający życia społecznego.
@Xianth2: Możliwości danej osoby zależą też od jego zdrowia, sam fakt braku zewnętrznych ograniczeń nie wystarczy, są też ograniczenia wewnętrzne, które również mogą dotyczyć procesu ich leczenia. Ja też nie mam pracy, ale to nie znaczy, że mam więcej czasu, bo ten czas trzeba przemnożyć przez energię - ja jestem w stanie zrobić znacznie mniej niż zdrowa osoba pracująca.

@bruuh: Jestem ciekawy tego jak wyglądał twój tok myślenia przy pisaniu