Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 27 lvl i mieszkam na wsi nad Bałtykiem z mamą 63 lvl już na emeryturze.Pracuje za minimalną bez szansy na poprawę zarobków i muszę dojeżdżać do pracy ponad 20km.
Nasz dom jest przedwojenny drewniany bez łazienki i ogrzewania tylko kuchnia węglowa. Ojciec 68lvl mieszka tak samo na wsi z konkubiną, która jest alkoholiczką i ma duży murowany dom ale ze względu na jego konkubinę nie możemy tam mieszkać. Rodzice nie dogadali się gdy byłem mały i każdy został na swoim majątku a teraz już całkiem ze sobą nie rozmawiają. Nie mam zbytnio szans na poprawę sytuacji zawodowej bo najbliższe miasto powiatowe nie oferuje nic poza dziadowskimi pracami i turystyką w sezonie wakacji (0d 3 lat słabo wiadomo)
Nie mam kolegów ani dziewczyny a do domu nigdy nikogo nie zapraszałem bo wstydziłem się braku łazienki i obskurnego wyglądu.
Ma ktoś jakieś rady co w mojej sytuacji zrobić? Bo zdaje sobie sprawę że co rok będzie tylko gorzej i nie widzę zbytnio wyjścia z tej sytuacji...
#przegryw #zwiazki #psychologia #rodzina #pytanie #praca #dom #psychologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #633f028dbb346d275c2f81ee
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyjechać za granicę i przetrzymać tam z pół roku. Zrobić uprawnienia jakieś na koparkę, kupić jakiś tani samochód. Później praca gdzieś na tej koparce, może jakiś wyjazd do miasta, musisz stać się silny jeśli tak naprawdę chcesz móc zadbać o mamę. Najpierw musisz szybko zadbać o siebie, by gdy mama będzie tracić siły byś miał pieniądze by jej pomóc.