Wpis z mikrobloga

Jeśli faktycznie przekroczono to można śmiało grillować ale teraz to takie mercedesowkie nakręcanie nagonki


@sdamians: nie widzę powodów, żeby już teraz nie grillować i nakładać presję. To tak naprawdę walka o tytuł. Nie ma się co dziwić Mercedesowi i samemu Hamiltonowi, że będą tak cisnąć.
  • Odpowiedz
w sumie co jest kontrowersyjnego w tym co powiedział? Skoro inny zespół grał niezgodnie z regułami, a różnica na koniec była minimalna, to ewidentnie może tak podejrzewać.

nie widzę powodów, żeby już teraz nie grillować i nakładać presję. To tak naprawdę walka o tytuł. Nie ma się co dziwić Mercedesowi i samemu Hamiltonowi, że będą tak cisnąć.


@Bover: Czyli mówisz, że mogę cię publicznie oskarżyć o niepłacenie podatków bez żadnych
  • Odpowiedz
Czyli mówisz, że mogę cię publicznie oskarżyć o niepłacenie podatków bez żadnych dowodów i grillować w internecie przed wyjaśnieniem sprawy?


@cukru: to nie ma nic do rzeczy.

Przecież to nie Mercedes wymyślił sprawę przekroczenia budżetu, tylko FAKTYCZNIE toczy się postępowanie przed FIA dotyczące m. in. RB.

Verstappeniarze to jakiś wyższy poziom abstrakcji xD
  • Odpowiedz
Przecież to nie Mercedes wymyślił sprawę przekroczenia budżetu, tylko FAKTYCZNIE toczy się postępowanie przed FIA dotyczące m. in. RB.


@Bover: Czyli mogę zgłosić cię do prokuratury i grillować w internecie jeśli prokuratura pochyli się nad twoją sprawą?

Verstappeniarze to jakiś wyższy poziom abstrakcji xD

Ostre słowa jak na kogoś, kto w zeszłym sezonie udowodnił, że nie ogląda wyścigów. Teraz też się ośmieszasz, bo w ogóle nie rozumiesz sedna sprawy.
  • Odpowiedz
@cukru: nie widzę możliwości, żeby takiego potężnego verstappeniarza przekonać do myślenia z rozsądkiem xD

Dajesz radę. Jeszcze 12000 takich wpisów i będziesz mógł mu wskoczyć do kokpitu xD
  • Odpowiedz