Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@Pecunianonolet: nikt nic nie powinien, bo prawo jest tak skonstruowane, że to wynajmujący będzie miał problem w razie niepłacenia. Jakby można było dowolnie najemcę wywalić ze swojego mieszkania to większość miałaby wysrane skąd masz pieniądze. Także ludzie wolą żeby mieszkanie stało puste niż mieć niepewnego najmującego. Ty też możesz soytać o kredyt - ale wynajmujący nie musi ci takiej informacji udzielać. Słaby bait ale czekam aż mi się bateria podładuje to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pecunianonolet: ja proszę jeszcze o wyciąg z konta i weryfikuje w ten sposób ludzi, czy sa w stanie płacić za mieszkanie. Dodatkowo, nakazuje przejście weryfikacji tożsamości orzez jedną ze stron weryfikujących chętnych do wynajęcia. I o dziwo, mam ciągle zajęte mieszkanie, a gdy kończy się umowa nie brakuje zainteresowania ogłoszeniem.
to, że jak podpiszesz umowę to w obecnej sytuacji na pewno możesz się spodziewać podwyżek


@Pecunianonolet: wynajmuję mieszkanie po babci. Własnościowe i takie tam. Czynsz podnoszę regularnie nie przez rosnącą ratę, a przez to, że cena innych mieszkań w okolicy rośnie. Jak zacznie się problem ze znalezieniem chętnego, to będę obniżał (yeah, right)
Dodatkowo, nakazuje przejście weryfikacji tożsamości orzez jedną ze stron weryfikujących chętnych do wynajęcia.


@tekserew: Nigdy o tym nie słyszałem. Mógłbyś się podzielić?
@Pecunianonolet:

"jak ci się nie podoba to wyjedź z kraju"

tak i wyjedziesz do uk, portugalii, holandii czy usa gdzie sprawdzanie zatrudniania jest na porzadku dziennym, a w usa nawet jesli nie masz (social)credit score powyzej 620 to malo kto ci wynajmie nawet meline, a jak już to z ogromnym depozytem i platnoscia z gory na kilka miesiecy xD w usa zeby wynajac mieszkanie musisz wyslac aplikacje, a agenci czy janusze