Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Nowe kapcie założone - Vittoria Rubino Pro. Jaram się jak dziecko, bo zawsze to nowa zabawka i okazja do grzebania przy rowerze. 28c to rzeczywiście 28mm. Stare Conti 4 Seasons w tym rozmiarze miały 31mm, co jest sporą różnicą. Jednak szybka przejażdżka po chodniku i asfalcie wskazuje na to, że świeża guma jednak lepiej amortyzuje niż szersze sparciałe opony xd

No to teraz byle do soboty. Łańcuch nasmarowany sobie schnie, a do tego ma być cieplutko ()

@guru8, dzięki za linka do zestawu, trochę na tym zaoszczędziłem, bo ceny opon oszalały

#rower
Paczekwmasle - Nowe kapcie założone - Vittoria Rubino Pro. Jaram się jak dziecko, bo ...

źródło: comment_16649901927kF9OAmQwlHaoVb0aBl4Wh.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@veracholera: w ciągu pół roku topowe modele podrożały 30-40%. Za granicą też. Do tego kurs dolara nie pomaga. Na Aliexpress wcale nie jest taniej. Niektóre modele Conti nawet drożej wychodzą. Ciekawe co będzie jak sezon się zacznie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@veracholera: gdyby to chociaż robiło takie przebiegi na oponie jak auto, a ja w MTB kupuje na tył vittorie co 2k km ( ͠° °)


@micelangeloB: ciekawe jak w szosie. Na reddicie pisali że po 10k mil robią. Najwyżej za rok kupię coś nowego. Pancerne Gatorskiny czy coś
  • Odpowiedz
@Paczek_w_masle: Spoko ;)
Ale opony byś chociaż dobrze założył, napisy przy wentylu XD
Ja na swoich objeździłem ponad 8000km, przednia spoko, na tylnej pojawił się oplot. I one są pancerne.
@micelangeloB: To podaj ku przestrodze, których opon do mtb nie brać XD
  • Odpowiedz